rajonas

Vienybės žygio idėja - tarp apdovanotųjų Prezidentūroje

, Prezidentės spaudos tarnybos ir Lazdijų r. sav. inf.
Vakar Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išradingiausius Valstybės atkūrimo dienos minėjimo iniciatyvų organizatorius ir įteikė nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę.
Ketvirtą kartą Prezidentės inicijuojama akcija „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ šiemet tapo rekordinė ir sulaukė tris kartus daugiau išradingų iniciatyvų nei pernai.
Prezidentė apdovanoja išradingiausius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ dalyvius

Meras A. Margelis: „Ir toliau dirbsime rajono žmonėms“

, Neringa Radvilavičienė
Palydėjus senuosius, 2014-uosius metus, laikas apžvelgti nuveiktus darbus, pasiektus tikslus bei išsikelti naujus, dar didesnius iššūkius. Kas geriau, jei ne Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis žino, kuo rajonas gyveno praėjusiais metais ir kas jo laukia 2015-aisiais. Tad Naujųjų metų proga sveikiname ir kalbiname merą A. Margelį.
 
– Gerbiamas mere, ką tik palydėjome gausių sukrėtimų ir iššūkių Lietuvoje ir pasaulyje kupinus 2014-uosius. Kokie jie buvo Lazdijų rajonui?

Lazdijų rajono mero ir tarybos ataskaita teigiami pokyčiai rajone

Lazdijų rajone kuriamos naujos darbo vietos, didėja gyventojų verslumas, įkurtas pirmasis rajone universitetas, modernizuotas socialinių paslaugų tinklas. „Tardamiesi su specialistais ir bendraudami su gyventojais, įgyvendiname išsikeltus tikslus“, – sakė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Surinkti turinį