rekonstrukcija

Seimo nariai Lazdijuose sakė „taip“ Lazdijų sporto centro rekonstrukcijai

, Sigita Vaitkevičė
Penktadienį Lazdijuose rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kvietimu lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos atstovai: komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Artūras Skardžius, Dainius Kepenis, kurį lazdijiečiai nuo seno pažįsta kaip Lietuvos sveikuolių sąjungos įkūrėją ir ilgametį jos prezidentą, bei šią savo kolegų išvyką į Lazdijus organizavęs Lazdijų–Druskininkų apygardoje išrinktas Seimo narys Zenonas Streikus.

Miestui – gera žinia: pradedame Seinų gatvės rekonstrukciją

Artūras Margelis, 
rajono savivaldybės meras
Jei tik leis orai, Lazdijuose, Seinų gatvėje, tuoj pat po švenčių prasidės dideli rekonstrukcijos darbai, o su jais atsiras ir kai kurių nepatogumų šios gatvės gyventojams.

Tvarkomi Lazdijų keliai, daroma nauja žiedinė sankryža

Apie gražėjančius Lazdijų miesto kelius ir jų renovaciją pasakojo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyresn. specialistas Virginijus Blažauskas.
 
– Tyliosios gatvės gyventojai Lazdijuose jau gali džiaugtis naujutėliu asfaltu. Ar sklandžiai vyko kelio remonto darbai? Kada jie prasidėjo? Kada baigėsi?

Dulkių problemą šeštokiečiai išsprendė, beliko sulaukti geležinkelio perėjos

, Vaidotas Morkūnas
„Galima sakyti, kad mus išgelbėjo lietus ir „Alkestos“ darbininkų geranoriškumas“, – paklausta apie tiesiamą „Rail Baltica“ geležinkelio trasą ir dėl to kilusius nepatogumus šalia vėžės gyvenantiems Šeštokų miestelio gyventojams, sako vietos seniūnė Liana Audzevičienė.
Moteris neslepia, kad prieš keletą savaičių, prasidėjus pavasariniams geležinkelio vėžės tiesimo darbams, gyvenimas Šeštokuose buvo apkartęs. Ypač tiems, kurie gyvena buvusiuose geležinkelininkų namuose, šalia vėžės.

Pabaigtus darbus lydėjo iškilmingas atidarymas

UAB „Lazdijų vanduo“ baigė įgyvendinti vieną didžiausių savo projektų – „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Lazdijų rajone (Veisiejuose, Kailiniuose, Lazdijuose, Bajoriškiuose)“. Įgyvendinus šį projektą bus užtikrinamas gyventojams kokybiško geriamojo vandens tiekimas ir nuotekų tvarkymas. Numatyta didinti gyventojų, besinaudojančių centralizuota vandens tiekimo bei nuotekų tvarkymo sistema Lazdijų rajone, skaičių bei užtikrinti reikalavimus atitinkantį nuotekų išvalymo lygį Lazdijuose.

Rekonstruojami Šventežerio seniūnijos ir mokyklos pastatai

, Ramunė Šeštokienė

 

Surinkti turinį