renginys

,,Skaitanti šeima — laiminga ateitis“

Šiuolaikiniame technologijų pasaulyje vyrauja mažas knygų skaitomumas, domėjimasis literatūriniais kūriniais. Siekiant paskatinti vaikus skaityti ir domėtis knygomis Lazdijų viešojoje bibliotekoje įsikūrė teatriuko klubas ,,Šakar Makar“, kuriame vaidina Lazdijų viešosios bibliotekos darbuotojos. Jos kuria spektakliukus vaikams pagal populiariausias knygas. Yra žinoma, kad teatras padeda auginant sveiką, visapusišką, šiuolaikišką ir dvasiškai turtingą žmogų, suteikia gerų emocijų. 2016 m.

Lazdijų viešojoje bibliotekoje – renginys, skirtas įžengimui į adventą

, Tadas Mikelionis
Antradienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje vyko priešadventinė popietė. Ją organizavo Lazdijų senjorų klubas „Harmonija“, kurio vadovė Birutė Gadišauskienė. Į svečius ji pasikvietė Varėnos Bočių bendrijos ansamblį „Šarma“ (vad. G. Kuodytė) bei Veisiejų miesto pagyvenusių žmonių klubą „Ančios bangos“ (vad. P. Vaivadienė). Renginio metu kolektyvai dainavo, skaitė eilėraščius, sakė anekdotus. „Dainuokim, neliūdėkim, vieni kitus mylėkim“, – susirinkusius ragino „Harmonijos“ klubo vadovė.

„Veisieja“ – geriausia metų kapela!

Lapkričio 17 dieną modernizuotame Lazdijų kultūros centre vyko Kapelų šventė – varžytuvės „Netgi vakaruškos“. Šiame renginyje dalyvavo net 10 Lazdijų kultūros centro kapelų, kurios varžesi dėl geriausios kapelos titulo bei Lazdijų rajono savivaldybės ir mero A. Margelio įsteigtų piniginių prizų.

Azerbaidžano ambasada pakvietė į neeilinį renginį

, Ričardas Lapaitis
Azerbaidžano Respublikos ambasada Vilniuje surengė iškilmingą ceremoniją, skirtą Respublikos Dienai paminėti. Ir tai buvo išskirtinis renginys ne tik Lietuvoje gyvenantiems azerbaidžaniečiams, bet ir lietuviams. Vienokiu ar kitokiu būdu susijusiais su Pietų Kaukazo lyderiu Azerbaidžanu.
Į šventę atvyko Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Seimo nariai Mantas Adomėnas su žmona, Arminas Lydeka, Egidijus Vareikis, ekonomistė Aušra Maldeikienė, Kęstutis Glaveckas ir daugelis kitų.

Trijų karalių šventė Veisiejų kultūros namuose

, Zigmas Pūkelis
Praėjusį penktadienį, sausio 6 dieną, Veisiejų kultūros namuose vyko Trijų karalių šventė, skirta pagerbti Lazdijų rajono meno mėgėjų kolektyvus ir jų dalyvius.
Šventė prasidėjo filmuku apie Trijų karalių kelionę į Betliejų, kur jie pagerbė neseniai gimusį kūdikėlį Jėzų. Paskui scenoje pasirodė trys karaliai, kurie atnešė kūdikėliui miros, smilkalų ir aukso.

Advento renginys Veisiejų regioniniame parke

, Zigmas Pūkelis
Gruodžio 4 dieną (sekmadienį) 13 val. Veisiejų regioninio parko lankytojų centre koncertavo Vilniaus kultūros centro folkloro ansamblis „Jorė“. Ansamblis gausiai susirinkusius žiūrovus nudžiugino adventine programa.
Folkloro ansamblis „Jorė“ buvo įkurtas 1988 m. Kolektyve puoselėjamos senosios kultūros idėjos bei tradicijos. Nuo 1991-ųjų metų „Jorė“ atgimė iš naujo.

Kalėdinis koncertas „Žiemos pasaka“ Veisiejuose

, Zigmas Pūkelis
Sekmadienį, gruodžio 27 d., Veisiejų kultūros namuose vyko kalėdinis koncertas „Žiemos pasaka“. Po švenčių veisiejiečiai gausiai susirinko į koncertą, nes Kalėdos tai ne tik sėdėjimas prie nukrautų stalų, bet, pirmiausia, sielos šventė.
Kalėdinį koncertą pradėjo Veisiejų kultūros namų folkloro ansamblis „Packavėlė“. Kolektyvas pasveikino visus prabėgusių Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga.

Veisiejuose lankėsi žinomas knygrišys

, Zigmas Pūkelis
Balandžio 10 d., penktadienį, į Veisiejų regioninio parko konferencijų salę susirinko nemenkas būrys knygos mylėtojų. Nieko nuostabaus, nes į šį Dzūkijos miestelį atvyko žinomas knygrišys, iš Veisiejų kilęs Rimas Supranavičius. Jis skaitė paskaitą apie knygrišystę, o praktiniame užsiėmime atskleidė ne vieną knygrišystės paslaptį. 
Į renginį atvyko Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė R. Rudienė, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas J.

Būdvietyje kvepėjo medumi ir dūzgė bitutės

, Gintarė Teisutis
Šį sekmadienį Būdvietyje kvepėjo medumi ir dūzgė bitutės jubiliejinėje V paskutinio medonešio šventėje „Parjojo namolio bitutė ratuota“.  Būdviečio kaime nuo ankstyvo ryto į šventę kvietė kviesliai, po kaimą važinėdami arklio tempiama brička.
Šventėje apsilankęs Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka vertino Būdvietyje gyvenančių žmonių gebėjimą ne tik darbus dirbti, bet ir iš širdies pasilinksminti.

„Verslas veža“ – kaip toli ir kaip brangiai

, Edita SAMOŠKAITĖ
Visą dieną renginio „Verslas veža“ informacija „vežė“ gausiai susirinkusius krašto jaunuolius, kurie norėjo sužinoti apie pirmuosius verslo žingsnius, pačių verslininkų sėkmes ir iššūkius jų kelyje ir trumpam tapti verslininkais: paieškoti verslo idėjų, priimti kylančius iššūkius, lanksčiai reaguoti į kintančią informaciją. Jaunimui, Lietuvos ateičiai, Lazdijų rajono meras Artūras Margelis priminė Algirdo Karaliaus, neseniai viešėjusio mūsų mieste, žodžius, kad žmonių būna dvi kategorijos. „Žmonės visada mąsto: „kaip aš gyvenu, kaip man daugiau turėti“.
Surinkti turinį