rezultatai

Aptarti policijos pareigūnų darbo rezultatai

, Vaidotas Morkūnas
Antradienį rajono policijos komisariato salėje susirinkę pareigūnai aptarė praeitų metų rezultatus.
Rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas pristatė rajono kriminogeninę padėtį, kalbėjo apie pasitikėjimą policija, apie prevencinį darbą. Viršininkas teigė, kad praeitais metais rajone įvykdyta 312 nusikalstamų veikų. Apie įvairius pažeidimus bei nusikaltimus policija iš viso gavo 474 pranešimus, pagal juos atlikti 76 ikiteisminiai tyrimai.

J. Jasiulevičienė: „Šių metų brandos egzaminų sesijos užduotys buvo nelengvos“

, Gintarė Šataitė
Nacionalinis egzaminų centras (NEC) pirmadienį paskelbė kelių valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Jau anksčiau buvo žinomi užsienio kalbų (anglų, prancūzų, vokiečių ir rusų) brandos egzaminų rezultatai. Apie tai, kaip Lazdijų rajono abiturientams sekėsi šie egzaminai, klausiame Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Jūratės Jasiulevičienės.
 
– Kiek Lazdijų rajono abiturientų šiais metais laikė valstybinius brandos egzaminus?

Policijos pareigūnai aptarė praeitų metų veiklos rezultatus

, Vaidotas Morkūnas
Praeiitą trečiadienį rajono policijos komisariate įvyko praeitų metų policijos veiklos aptarimas. Jame dalyvavo rajono meras Artūras Margelis, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas  Česlovas Mulma, rajono prokuratūros, apylinkės teismo, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai bei seniūnai. Praeitų metų kriminogeninę situaciją rajone analizavo rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas. Keletas skaičių iš ataskaitos. Nusikalstamumas mažėjo.

Lazdijų SC krepšininkai tarp 12 stipriausiųjų!

, Lazdijų sporto centras lazdijusc.lt

Pasibaigė pirmasis Lietuvos vaikų berniukų, gim. 2000 m., krepšinio čempionato 3 diviziono etapas, kuriame varžėsi 32 komandos iš visos Lietuvos. Šiame etape visos komandos buvo suskirstytos į 6 grupes (A, B, C, D, E, F), kurios tarpusavyje susitiko po du kartus (namuose ir išvykoje).

Lapkričio 14-oji – Pasaulinė diabeto diena

Nuo 1991 m. kasmet lapkričio 14-ąją minima Pasaulinė diabeto diena. Tai – Frederiko Bantingo, kuris kartu su Charlesu Bestu atrado insuliną, gimimo diena.

Surinkti turinį