Rūtelionis

Ar bus urėdijos regiono padalinys Veisiejuose, ar kas nors išgirs dzūkų balsą Vilniuje...

, Vaidotas Morkūnas
Rajono savivaldybė vadovai bei įvairioms partijoms atstovaujantys savivaldybės tarybos nariai pasisako už tai, kad reorganizuojant urėdijas būtų įkurtas Valstybinės miškų urėdijos regiono padalinys Veisiejuose ir šiam padaliniui priklausytų buvusi Druskininkų urėdija.

Savaitės komentaras Vietoj konstruktyvios kritikos ­— tik pigus politikavimas

, Algimantas Mikelionis

Kai mokiausi universitete, paskaitos metu dėstytojas papasakojo jam nutikusią istoriją. Važiuojant troleibusu tarp keleivių dėl kažkokios smulkmenos kilo konfliktas. Dėstytojas vieną nemandagų pilietį bandė sudrausminti kultūringomis pastabomis. Pastarasis jam atkirto, kad gali su dėstytoju ginčytis bet kokiu klausimu. Dėstytojas atsakė, jog ginčytis jis gali tikrai kiekvienu klausimu, bet argumentuotai diskutuoti, vargu.

Ką ir kaip sprendžia Kaimo reikalų komitetas?

, Vaidotas Morkūnas

Susidaro įspūdis, kad kai kurie rajono savivaldybės tarybos nariai nelabai įsigilinę į savo teises ir pareigas ne visai supranta, ką turėtų veikti, kokius sprendimus turėtų inicijuoti ir ruošti. Gal todėl jų svarstomi klausimai ir priimti nutarimai rajono savivaldybės tarybos komitetuose prasilenkia su elementaria logika, neretai būna kurioziniai, juoką keliantys.

A. Sujeta: „Kažkas šitam žmogui (B. Rūtelioniui) pasidarė negerai...”

, Daina Baranauskaitė

 

Surinkti turinį