Ryga

Keliaujantis festivalis Ryga – 2017

, Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Tulabienė
Kovo 4–5 dienomis Lazdijų meno mokyklos choreografijos skyriaus kolektyvas ,,Danzare“ (vadovė Miglė Kazakevičiūtė) ir pop grupė „Či-ki-ta“ (vadovė Diana Tulabienė) dalyvavo tarptautiniame festivalyje „Keliaujantis festivalis Ryga - 2017“. 
Gražiuose Rygos „Ziemalblazma“ kultūros rūmuose, apsuptuose parko, vyko IX – asis vokalo ir šokio festivalis, kuriame pasirodė 640 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Trečias kartas olimpiadoje — sėkmingiausias!

, Gintarė Teisutis

Šeštadienį į Lietuvą sugrįžę kamerinio choro „Gaustas“ nariai iš Rygoje vykusios VII pasaulinės chorų olimpiados parsivežė sidabro devinto laipsnio diplomą. Trečią kartą olimpiadoje dalyvavęs choras pasirodė geriausiai lyginant su ankstesniu dalyvavimu Vokietijoje ir Ispanijoje vykusiose olimpiadose. Šiemet iki aukso diplomo pritrūko tik vieno laipsnio.

Veisiejiečių parodoje Rygoje – Lietuvos Respublikos ambasadorius

, Zenonas Sabaliauskas, Veisiejų seniūnas
Apie tarptautinį  menininkų plenerą  „Veisiejų pavasaris“ parašyta nemažai. Nuo 2001-ųjų metų Veisiejų bendruomenės vykdomas projektas užsitarnavo gerą vardą ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių menininkų tarpe. Per trylika metų dailininkai, medžio drožėjai, skulptoriai, meninės kalvystės meistrai Veisiejams padovanojo apie 150  medžio, akmens, metalo skulptūrų, tapytų paveikslų. 
Negali atsigėrėti mūsų miestelį puošiančiais skulptūrų parkais, gimnazijos, technologijos ir verslo mokyklos, urėdijos salėse eksponuojamomis tapybos drobėmis.
Surinkti turinį