Sakalas

Remigijus Paulionis: „Negalima atidėlioti, reikia veikti čia ir dabar!“

, Zigmas Pūkelis
Šių metų vasario 10 d. Lazdijų sporto klubas „Sakalas“ šventė jau 19-ąjį savo gimtadienį. Kitais metais laukia gražus 20-ies metų jubiliejus. Ta proga „Dzūkų žinios“ pakalbino Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ prezidentą bei Lietuvos kultūrizmo federacijos generalinį sekretorių Remigijų Paulionį.
 
– Gerbiamas prezidente, trumpai papasakokite, nuo ko viskas prasidėjo? 
– Lazdijų sporto klubą „Sakalas“ 1997 m. vasario 10 d.

Senųjų Šeštokų bendruomenė – sportiška ir aktyvi

, Projekto „Mūsų bendruomenė – sportiška ir aktyvi“ vadovas Remigijus Paulionis
Projektas „Mūsų bendruomenė – sportiška ir aktyvi“ jau ketvirtasis Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ organizuotas projektas, kurį finansavo Lazdijų rajono savivaldybės administracija pagal Nevyriausybinių organizacijų projektų programą. 
Dauguma žmonių sąmoningai suvokia fizinio aktyvumo reikšmę. Ne vienas mūsų kaip svarbų aspektą galėtų įvardyti galimybę pagerinti savo sveikatą ir nuotaiką, sumažinti su nutukimu siejamų ligų riziką. Žinome, kad reguliarus fizinis aktyvumas padeda kontroliuoti kūno būklę ir svorį.

Judu — vadinasi, dar gyvenu...

, Remigijus Paulionis, projekto „Judu – vadinasi dar gyvenu...“ vadovas
Projektas „Judu – vadinasi dar gyvenu...“ jau trečiasis iš Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ organizuotų projektų, kurį finansavo Lazdijų rajono savivaldybės administracija pagal Nevyriausybinių organizacijų projektų programą. 
Nuo mažų dienų mes girdime, jog judėjimas – tai sveikata. Tačiau ne visuomet surandame laiko ir noro būti fiziškai aktyvūs. Vaikams fizinis aktyvumas užtikrina sveiką augimą ir vystymąsi, gerą savijautą, nervų sistemos veiklą, dėl to gerėja mokymosi rezultatai. Suaugusiems leidžia nepervargstant atlikti kasdienines užduotis.

Savaitės komentaras Kalbanti dešra arba kaip vilkas virto šakalu

, Algimantas Mikelionis

Atrodo, kad tarp viso pasaulio demokratiškų ir laisvų šalių žmonių agresyvūs Rusijos veiksmai Kryme ir siekis pasaulį sugrąžinti į šaltojo karo laikus turėtų kelti vien pasipiktinimo ir protesto balsus. Ankstesniojo šaltojo karo metais Lietuva kartu su kitomis sovietų okupuotomis valstybėmis buvo apjuosta aklina geležine uždanga. Šį kartą esame kitoje pusėje ir daug kartų geresnėje padėtyje, nes priklausome Europos Sąjungai ir NATO. Be to, esame nepriklausoma ir demokratiška šalis. Tarp visų įgytų laisvių bene svarbiausia yra žodžio laisvė.

Pasaulio jaunimo čempionas su savo treneriu Lazdijų sporto klube „Sakalas”

, Remigijus Paulionis, klubo prezidentas, treneris

Dažnai vieni žmonės nesupranta, kodėl kiti sportuoja. Tuo labiau, kodėl kiti žmonės sportuoja su tokiu užsidegimu. Daugelis negali suprasti motyvų, dėl kurių žmonės pradeda sportuoti.

Sveikatingumo metai sporto klube „Sakalas“ prasideda nuo akcijos

Sporto klubas „Sakalas“ šiemet jau skaičiuoja 16-tus veiklos metus. Jis nesiorientuoja į aukštus sporto pasiekimus, bet yra suinteresuotas sveika gyvensena, fiziniu aktyvumu ir sveiko gyvenimo būdo propagavimu. 2013 metais, Sveikatingumo metais, klubas nusprendė pakviesti sveikai gyventi ir nelikti abejingas  moteris ir merginas, sudalyvaujant akcijoje. Jos esmė – per du mėnesius atsikratyti kuo daugiau kūno riebalų masės procentais. Be to, klubo planuose seminarai ir paskaitos įvairiomis temomis, skirtomis sportuojantiems.

Kalėdinės štangos spaudimo varžybos „Sakalo taurė“ Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ 15 metų jubiliejui paminėti

 

Lazdijų sporto klubas „Sakalas“ pradėjo naują sezoną

Šiais metais klubas švenčia 15-os metų visuomeninės veiklos sukaktį. Galima drąsiai teigti, jog tai yra pirmoji ir vienintelė visuomeninė organizacija, kuri gali pasigirti penkiolikos metų nenutrūkstama veikla.

Surinkti turinį