savivaldybe

Lazdijų savivaldybėje bus įdiegta "Lean" sistema

, Lazdijų r. sav. inf.
Šia savaitę Lazdijų rajono savivaldybės vadovams ir administracijos skyrių vedėjams, specialistams bei įstaigų vadovams buvo pristatyta „Lean“ sistema. Projekto „Lieknoji Vyriausybė“ autoriai  dr. Modestas Gelbūda ir Vidas Petraitis dalijosi „Lean“ metodų taikymo viešajame sektoriuje gerąja patirtimi.Šios sistemos tikslas – nuolatinis tobulėjimas įtraukiant visus organizacijos darbuotojus, siekiant didžiausios vertės klientui, išnaudojant mažiausius išteklius – geriau, greičiau, pigiau.

Savivaldybėje viešėjo Jaunimo reikalų departamento atstovai

, Lazdijų r. sav. inf.
Pirmadienį Lazdijų rajono savivaldybėje viešėjo Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Vydūnas Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė.

Nuteistas vyriškis, darbo kabinete apšvarinęs savivaldybės darbuotoją

, Vaidotas Morkūnas
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje pilietis A. B. buvo kaltinamas vagystės padarymu.
A. B. už įvairius nusikaltimus yra net 12 kartų teistas įvairiuose teismuose.
Pareigūnai nustatė, kad A. B. užpraeitų metų spalio 8 dieną apie 15 valandą 30 minučių Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pastate, ketvirtame aukšte, atrakinęs kabineto duris spynoje paliktais raktais, įsibrovė į Buhalterinės apskaitos skyriaus kabinetą Nr.

Lazdijų savivaldybės koridorius užplūdo jaunuoliai

Atėjus vasaros atostogoms mokiniai ir studentai pradeda domėtis įsidarbinimo galimybėmis, taip norėdami ne tik užsidirbti savų pinigų, bet ir turiningai, įdomiai praleisti vasaros atostogas. Ne paslaptis, kad jaunuolius įdarbinti daugelis privačių darbdavių vengia, kratydamiesi didesnės atsakomybės. Juos, siekiant supažindinti su pirmąja darbine patirtimi, pasiryžo įdarbinti Lazdijų rajono savivaldybė.

A. Margelis: „Investuotojų keliai ves į Lazdijus”

Šiais metais Lazdijų krašte veiklą pradės unikalūs projektai, kurie leis sukurti daugiau naujų darbo vietų, skatins vietinių gyventojų užimtumą, pritrauks daugiau investicijų, didins šio krašto žinomumą. Apie artimiausius planus kalbamės su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu.

Konsultuotis į Lazdijus atvyksta net Elektrėnai

, Lazdijų r. sav. inf
Vakar Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi delegacija iš Elektrėnų savivaldybės. Svečius priėmė ir rajoną bei čia įgyvendinamus investicinius projektus pristatė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Modernią Dokumentų valdymo sistemą, kompiuterinį tinklą bei Kokybės vadybą savivaldybėje pristatė Dokumentų ir  informacijos skyriaus vedėja Danguolė Barauskienė, Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Žydrūnas Rutkauskas bei vyr.

Galvosūkis daugiabučius renovuojantiems gyventojams: rinktis pigesnį ar ilgaamžiškesnį variantą?

, Daina Baranauskaitė
Daugiabučių namų modernizacijos procesai Lazdijuose įsibėgėjo ne „popieriuose“, o realiai. Vieni jau pradėjo modernizacijos darbus, kiti dar tik renka parašus bei įtikinėja kaimynus, kad verta gyventi šilčiau bei mokėti mažesnes sąskaitas už šildymą.

Visuotinės talkos radiniai su šiukšlintojų parašais

 Lazdijiečiai nutarė nelaukti visuotinai numatytos „Darom 2014“ datos – balandžio 26 – ir apsikuopti dar prieš didžiąsias pavasario šventes – Verbų sekmadienį bei Šv. Velykas.

       Šiandien pakelėse, miškeliuose, šalia savo įmonių bei kitose vietose buvo kviečiami į talką visi – nuo mokinių iki savivaldybės darbuotojų.

Susidomėjimas mėsinių galvijų auginimo projektu auga

 Vakar Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko seminaras, skirtas projekto „5000 aubrakų Lazdijams" įgyvendinimo priemonių aptarimui. Vienos dienos seminarą organizavo įsteigta VšĮ „Darbo vietų kūrimo fondas".

Savivaldybės darbuotojai rūšiuoja sąžiningai

, Lazdijų r. sav. inf.

Lazdijų rajono savivaldybės darbuotojai – uolūs atliekų rūšiuotojai. Tai rodo ir greitai prisipildantys antrinių žaliavų atliekų konteineriai. Pradėjus antrines žaliavas mesti ne į bendrus atliekų konteinerius, bet jas išrūšiuoti, prireikė ir didesnės talpos konteinerių. Anksčiau prie savivaldybės stovėjusius 0,24 m3 konteinerius teko pakeisti gerokai didesnės talpos – 1,8 m3 – konteineriais.

Surinkti turinį