seniūnas

Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas: „Mūsų jėga — patikima komanda“

, Sigita Vaitkevičė
Nuo sausio 1 dienos iš rajono žemėlapio dingo viena mažiausių rajono seniūnijų – Šlavantų.  Seniūnijos gyventojų pageidavimu, ji buvo padalinta tarp dviejų artimiausių seniūnijų – Veisiejų ir Seirijų. Taip buvusi didžiausia rajone Veisiejų seniūnija dar labiau prasiplėtė. Jos seniūnas Zenonas Sabaliauskas  sako, jog dabar jo seniūnijos ribos – nuo Neravų kaimo iki Baltarusijos pasienio. Seniūnijos ilgis – 35 kilometrai. Ji užima 25 256 hektarus. 9 procentus šios teritorijos sudaro ežerai, 4 procentus – miškai.

Veisiejų seniūnas Z. Sabaliauskas energijos darbams semiasi aktyviai ilsėdamasis

, Zigmas Pūkelis
Dabartinį Veisiejų seniūną Z. Sabaliauską nuo mažens prisimenu kaip žmogų, kurio pilna visur. Su juo tenka dažnokai bendrauti ir visuomet žinai, kad jeigu yra kokia problema, tai jis ją neatidėliodamas išspręs, padės žmogui, ras tinkamą žodį paguosti, visuomet išklausys ar tinkamai pajuokaus. Metai bėga, o Z. Sabaliauskas nelėtina tempo ir net neketina stabtelėti ir atsipūsti.

Kas gali išvėdinti veisiejietės rūsį?

, Vaidotas Morkūnas
Kartais rajono savivaldybės vadovus pasiekia gana įdomūs, keistai motyvuoti gyventojų prašymai. 
Susipažinus su jais galima tik pakraipyti galvas, o dažnai ir nusišypsoti. Lyg savivaldybė būtų kalta dėl absoliučiai visko. Atrodo, galima ją kaltinti ir dėl prakiurusių vamzdžių, dėl nenuvalytų kelių, dėl nevėdinamo rūsio, dėl negrąžinamo žemės sklypo, dėl triukšmingų kaimynų ir t. t. Galima dėl daug ko skųstis rajono vadovams, bet ar tai yra logiška? Ne visada.

Arūnas Kundrotas: „Nesąmonė, kad elektrošoku kėliau neblaivų“

, Vaidotas MORKŪNAS
„Dzūkų žinių“ redakcija gavo informacijos, kad vieno kaimo gyventojai pasiskundė Būdviečio seniūno Arūno Kundroto elgesiu. Neva prieš juos, geriančius pavėsinėje, seniūnas panaudojo elektrošoką, todėl gyventojai klausė, ar seniūnas gali naudoti tokias specialiąsias priemones.
Tiek Būdviečio seniūnas Arūnas Kundrotas, tiek socialinis darbuotojas Egidijus Aleksonis tokį elektrošoko panaudojimą pavadino visiška nesąmone bei išsigalvojimu. Gal tie asmenys norėjo pateisinti savo netinkamą elgesį, todėl puolė šitaip gintis.

Lazdijų rajono „Venecija“ skendi šiukšlėse

, Daina Baranauskaitė

Viena lankomiausių turistinių vietų Lazdijų rajone – Veisiejų miestas, išsiskiriantis gražia gamta, įsikūręs Ančios ežero pusiasalyje. Netgi kurorto statuso siekęs, garsėjantis grojančiu ir šviečiančiu fontanu, nauja estrada parke miestas paskutiniu metu kiek nuvylė savo lankytojus.

Dėl nenuvalytų kelių Būdviečio seniūnui teks pasiaiškinti raštu

, Daina Baranauskaitė

 

Surinkti turinį