seniūnė

Seniūnės darbo sėkmė – sutarimas su savo žmonėmis

Sigita Vaitkevičė
Tie, kam nors trumpam, nors pravažiuojant pro šalį teko pabuvoti Seirijuose, visuomet savo prisiminimus palydi susižavėjimo žodžiais. „Žinote, yra pas jus toks miestelis Seirijai – teko porą kartų ten būti. Kažkas nepaprasto...“ arba „Tik važiavom pro šalį ir papietauti sustojom. Tačiau likome sužavėti – šitiek gėlių ant kiekvieno kampo, šitiek visokių augalų. Kas juos ir prižiūri?“ Arba dar vienas: „Padėkokit tam žmogui, kuris taip tvarkosi jūsų Seirijuose – ajonui tas žmogus prideda labai daug balų“.

Kaip sustabdyti Lazdijų parko niokotojus?

, Vaidotas Morkūnas
Rajono savivaldybę pasiekė lazdijiečių skundai dėl tvarkos Lazdijų parke. „Vakar vaikštinėjau su vaikais po Lazdijų parką, jo žaidimų aikštelėse ale tai žaidėm. Baisu, per semkių lukštus, cigaretes ir dar per visokias šiukšles nėr kur kojos įkelti, supynės sulaužytos. Po to nuėjome į estradą, tas pats vaizdas, kalnas semkių lukštų... Kai kas nesupranta, kad daro blogus darbus... Esu pasibaisėjusi“, – rašo lazdijietė, čia dažnai su vaikais praleidžianti vakarus.
Yra ir daugiau tokių nepatenkintų.

Miesto svečius sutiks briedis

2015-05-28

Žagarių gyventojai žeria priekaištus, kad puoselėjami tik Seirijai Meras A. Margelis: daromas projektas – asfaltas bus

Į „Dzūkų žinių“ redakciją kreipėsi Seirijų seniūnijos, Žagarių kaimo gyventojai. Jie tvirtino, jog minėto kaimo kelias yra tragiškos būklės, laužomi, gadinami automobiliai važiuojant į darbą, vežant vaikus į mokyklą. Anot besikreipusių žmonių, seniūnijos seniūnė rūpinasi tik Seirijų miestelio tvarka ir švara bei gėlėmis, o atokesni kaimai užmirštami. Seniūnė Česlova Šmulkštienė atkerta, jog Žagarių kaimo kelio greideriavimui skirta per mažai lėšų.
 

Nauja estrada – galvos skausmas seniūnei

, Vaidotas Morkūnas

Praeitų metų rudenį Lazdijų parke pastatyta estrada Lazdijų seniūnijai jau tapo nemažu galvos skausmu. Galvojama, kaip ją apsaugoti nuo jaunųjų niokotojų.
Pasirodo, čia, po estrados stogu, vakarais randa „prieglobstį“ jaunuoliai, mėgstantys elgtis „laisvai“ – gerti, rūkyti, šiukšlinti. Pastebėta, kad nuo estrados grindų bandyta nulupti lentas. Kai kur grindys jau ir apdaužytos.

Ministro dovanota obelaitė augs Šeštokuose

, Donata Jankauskaitė

 

Seniūnė vs kapų sargė Susirūpinimas darbo drausme ar susidorojimas?

, Vaidotas Morkūnas

 

Surinkti turinį