skundas

Smurtavo prieš nėščią moterį

, Vaidotas Morkūnas
Pirmadienį rajono policijos komisariatas gavo 26 metų mūsų rajono gyventojos N. P. pranešimą, kad tarp jos ir sugyventinio G. G. kilo konfliktas. Jo metu G. G. vieną kartą sudavė moteriai ranka į kairiąją veido sritį bei įspyrė koja. Moteris po abiejų smūgių tiek veido, tiek pilvo srityje jautė fizinį skausmą. 
Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai pareiškėją išsivežė į ligoninės Priėmimo skyrių, kad detaliau apžiūrėtų ginekologas. Policijos pareigūnai nustatė vyriškiui 2,56 promilės girtumą.

RALIS: vieniems — linksmybės, kitiems — neišbrendamas purvynas

, Vaidotas Morkūnas
Prieš mėnesį rajone įvykęs automobilių lenktynių „Rally Classic“ vienas iš etapų sulaukė ne tik labai daug teigiamų atsiliepimų, bet ir gyventojų nusiskundimų.
Rajono savivaldybė gavo Paliūnų kaimo bendruomenės „Termentas“ pirmininko Juozo Petrausko bei dar 34 Paliūnų kaimo gyventojų pasirašytą prašymą uždrausti organizuoti automobilių ralio varžybas šio kaimo keliais. Žmonės skundėsi, kad ralis vyksta visiškai tam netinkamose vietose, šalia gyvenamųjų namų, sodybų. „Labiausiai tam nepritaikytas ruožas yra Paliūnų kaimo teritorijoje.

Ginčą dėl bičių Teizininkuose spręs rajono valdžia

, Vytautas Šeštokas
Kaimynų ginčą dėl bičių Teizininkų kaime artimiausiu metu imsis aiškintis vietos seniūnija.

PAŠALPOS – ne kiekvienam

, Vaidotas Morkūnas
Veisiejų seniūnijos Viktarino kaimo gyventojas Jonas Chomljakovas užėjo į redakciją ir pasiskundė, jog neva jį persekioja savivaldybės darbuotojai, neskiria socialinės pašalpos. Vyriškis pasakojo, kad dar šių metų birželio mėnesį parašė raštišką skundą savivaldybės direktoriui Gintautui Salatkai. Jame Viktarino kaimo gyventojas rašo, jog kovo 28 dieną kreipėsi į Veisiejų seniūnijos specialistą dėl socialinės pašalpos skyrimo. „Teikdamas prašymą pateikiau tam reikalingus dokumentus.

Kas gali išvėdinti veisiejietės rūsį?

, Vaidotas Morkūnas
Kartais rajono savivaldybės vadovus pasiekia gana įdomūs, keistai motyvuoti gyventojų prašymai. 
Susipažinus su jais galima tik pakraipyti galvas, o dažnai ir nusišypsoti. Lyg savivaldybė būtų kalta dėl absoliučiai visko. Atrodo, galima ją kaltinti ir dėl prakiurusių vamzdžių, dėl nenuvalytų kelių, dėl nevėdinamo rūsio, dėl negrąžinamo žemės sklypo, dėl triukšmingų kaimynų ir t. t. Galima dėl daug ko skųstis rajono vadovams, bet ar tai yra logiška? Ne visada.

G. Vekteris: „A. Struckus dar nieko... kitas, būdavo, per parą du butelius „šnapso“ išgerdavo...“

, Daina Baranauskaitė
Graudžiai baigėsi 27-erių lazdijiškio Alekso Struckaus karjera Seirijų ugniagesių komandoje. Jaunuolis darbo vietoje rastas neblaivus ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka jam skyrė drausminę nuobaudą – atleidimą iš darbo.
Buvęs ugniagesys pripažįsta savo kaltę, gailisi, faktą įvardija kaip didžiausią klaidą savo gyvenime, tačiau laiko neatsuksi. Be to, jis kreipėsi į Lazdijų rajono merą Artūrą Margelį, prašydamas įvertinti savo buvusio viršininko elgesį.

Praėjus 30 metų – gyventojų skundai dėl automobilių aikštelės

, Daina Baranauskaitė

Lazdijų gyventoja Elė Aleksonytė bei dar keturi Sodų g. 6  gyventojai kreipėsi į savivaldybę, prašydami išspręsti problemą dėl Seinų gatvės namo Nr. 5 gyventojų įsirengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Esą ji įrengta nesilaikant jokių normų, nes atstumas nuo daugiabučio iki aikštelės – vos 3.7 metro.

Skundai ne visada pasitvirtina

, Vaidotas Morkūnas
Antradienį Noragėlių seniūnijos darbuotojams paskambinęs anonimas pranešė, kad Juozapavičių kaimo gyventojai A. K. ir S. S. yra neblaivūs, vaikšto po kaimą su kūdikiu ir girtauja.
Seniūnijos darbuotojai nuvyko patikrinti fakto. Jie minėtų asmenų namuose nerado. S. S. aptiko giminaičių namuose, pas jos tėvą. Čia seniūnijos darbuotojams atrodė, kad ši moteris yra blaivi, sklandžiai kalbėjo. Ji tvirtino, kad išėjo su mažamečiu vaiku pasivaikščioti ir užsuko pas giminaičius. Tačiau moteris negalėjo pasakyti, kur jos vyras.

Arūnas Kundrotas: „Nesąmonė, kad elektrošoku kėliau neblaivų“

, Vaidotas MORKŪNAS
„Dzūkų žinių“ redakcija gavo informacijos, kad vieno kaimo gyventojai pasiskundė Būdviečio seniūno Arūno Kundroto elgesiu. Neva prieš juos, geriančius pavėsinėje, seniūnas panaudojo elektrošoką, todėl gyventojai klausė, ar seniūnas gali naudoti tokias specialiąsias priemones.
Tiek Būdviečio seniūnas Arūnas Kundrotas, tiek socialinis darbuotojas Egidijus Aleksonis tokį elektrošoko panaudojimą pavadino visiška nesąmone bei išsigalvojimu. Gal tie asmenys norėjo pateisinti savo netinkamą elgesį, todėl puolė šitaip gintis.

Ar veisiejiškiai šildosi kaimynų sąskaita?

, Vaidotas Morkūnas

Veisiejų miesto gyventoja M. I. M. kreipėsi į savivaldybę prašydama sudaryti komisiją ištirti kaimynų veiksmų teisėtumą.

Surinkti turinį