socialdemokratai

Savaitės komentaras Premjero populiarumo sumažėjimas — jokia staigmena

, Algimantas Mikelionis
Pirmadienį išėjau į lauką ir net pakraipiau galvą nesitikėdamas tokios šilumos, nors po žvilgsnio į termometrą, pritvirtintą prie virtuvės lango, turėjau nenustebti. Ant plono megztuko buvau apsivilkęs lengvą striukę, bet saulės spinduliai greitai privertė pastarąją nusivilkti. Likus tik su megztuku vis tiek buvo per šilta ir ėmė pilti prakaitas. Beliko gailėtis, kad nebuvau tik su marškinėliais. Pavasarį, kai netikėtai užklumpa pirma rimta šilumos banga, visuomet taip būna. Vieni vaikšto dar su šiltomis striukėmis ir storomis megztomis kepurėmis, kiti kaip reikalas išsirengę.

Savaitės komentaras Premjero populiarumo sumažėjimas — jokia staigmena

, Algimantas Mikelionis
Pirmadienį išėjau į lauką ir net pakraipiau galvą nesitikėdamas tokios šilumos, nors po žvilgsnio į termometrą, pritvirtintą prie virtuvės lango, turėjau nenustebti. Ant plono megztuko buvau apsivilkęs lengvą striukę, bet saulės spinduliai greitai privertė pastarąją nusivilkti. Likus tik su megztuku vis tiek buvo per šilta ir ėmė pilti prakaitas. Beliko gailėtis, kad nebuvau tik su marškinėliais. Pavasarį, kai netikėtai užklumpa pirma rimta šilumos banga, visuomet taip būna.

Savaitės komentaras Puldami kitus socdemai plauna savo purviną mundurą

, Algimantas Mikelionis
Tos žiemos šiemet tiek ir teturėjome – kokias tris savaites. Dabar orai vėl primena pavasarį ir nežinodamas tikslios datos galėtum pagalvoti apie kovo mėnesio pabaigą. Tokia šiluma turi ir privalumų, nes gyvenantiems individualiuose namuose reikia mažiau juos šildyti, mažiau šildomi ir daugiabučiai. Pastaruosiuose gyvenantys su nerimu laukia sausio mėnesio šildymo sąskaitų. Pačią šalčiausią žiemą gavus sąskaitą už šildymą pasidaro ne tik šilta, bet ir karšta.

Savaitės komentaras Šlykšti ir apgailėtina socialdemokratų neapykanta V. Landsbergiui

1992 m. rudenį pradėjau studijuoti ketvirtame Vilniaus universiteto kurse. Tuo metu vyko rinkimai į Seimą. Visi mano draugai iš studentų tarpo balsavo už dešiniuosius. Galbūt kas nors balsavo ir už LDDP, bet garsiai to nesakė, nes tai daryti buvo itin žemas lygis ir gėda. Rinkimų dieną atidavę savo balsus, vakare laukėme rezultatų. Buvome priblokšti ir nemaloniai nustebinti triuškinamos LDDP pergalės. 
Rinkimų dienos vakarą su draugais bendrabutyje sulaukę pribloškiančių ir mus stipriai nuvylusių rezultatų klausėmės radijo.

Savaitės komentaras Socialdemokratų partija padvelkė komunizmo tvaiku

Algimantas Mikelionis
Nors vasaris yra žiemos mėnuo ir ne vieną kartą ankstesniais metais jis gąsdindavo nemenkais šalčiais, šiemet šilta ir šlapia. O gal čia kalta rinkimų kampanija? Kandidatai ir partijos savo pažadais ir karštomis diskusijomis sukuria tiek energijos, kad net oras neatlaikė ir sušilo. Šiaip vasaris yra nelengvas mėnuo. Jau būna praėję tamsūs ir bjaurūs lapkritis, gruodis ir sausis. Jie labai atsibosta, ir jau visi ilgisi šilto ir žalio pavasario, bet iki jo dar gana toli.

Savaitės komentaras Akivaizdus socialdemokratų populiarumo sumažėjimas

, Algimantas Mikelionis
Prieš pora metų vyko Seimo rinkimai, o dabar socialdemokratų vadovaujama Vyriausybė jau gali paminėti pusės kadencijos buvimo valdžioje datą. Iki kitų Seimo rinkimų liko dveji metai, bet nenumaldomai artėja savivaldybių rinkimai, kurie įvyks kitų metų kovo 1 d. 
Praeitą šeštadienį, spalio 18 d., dienraštyje „Lietuvos rytas“ buvo paskelbti bendrovės „Vilmorus“ spalio 3–12 d. atliktos reprezentatyvios apklausos rezultatai. Kas pirmiausia bado akis, tai akivaizdžiai kritęs valdančiosios socialdemokratų partijos populiarumas.

Savaitės komentaras: politinis socialdemokratų bejėgiškumas

, Algimantas MIKELIONIS
Kaip greitai bėga laikas. Dar, atrodo, visai neseniai, pernai, balsavome Seimo rinkimuose, o jau metai, kaip dirba ši institucija. Panašaus amžiaus socialdemokrato A. Butkevičiaus vadovaujama Vyriausybė. Pasiekta ta laiko riba, kai valdžios jau nepridera vadinti nauja. 
Bet pažvelgus į šį vienerių metų laikotarpį atidžiau, plika akimi matyti šios valdžios neveiklumas. Premjero A. Butkevičiaus firminiu ženklu tapo darbo grupių kūrimas. Dažnokai ko nors paklaustas žurnalistų Vyriausybės vadovas atsakydavo, kad bus sukurta darbo grupė išsiaiškinti šiai problemai. Apskritai A.
Surinkti turinį