Sodų g.

Šeštokų seniūnijos keliai bus suremontuoti dar iki rudens

, Sigita Vaitkevičė
Viena dažniausių problemų, dėl kurių į rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį kreipiasi rajono gyventojai, yra prasta rajono kelių būklė.

Aplink „rezervuotą“ aikštelę įsikūrę verslai pasiekė savo – aikštelė visų

, Rasa Tautvydaitė
Panašu, kad praėjusiais metais aprašyta situacija sulaukė atomazgos. Sklype adresu Sodų g. 10, kurį valdo UAB „Baltisches Haus“, savo dalį nuomojanti mažmeninės prekybos tinklą „IKI“ valdančiai bendrovei UAB „Palink“, ir Lazdijų rajono savivaldybė, pagal patikėjimo teisę savo dalį nuomojanti Daugiabučio namo savininkų bendrijai „Sodų g. 10, Lazdijai“, pastatytas kelio ženklas Nr.

Berta Čaikauskaitė: „Tikimės, jog bus rastas palankus sprendimas, tenkinantis abiejų pusių interesus“

, Vaidotas Morkūnas
Mažame Lazdijų miestelyje įprasta automobilį parkuoti bet kur, kur to nedraudžia daryti Kelių eismo taisyklės ir ženklai, tad kalbos apie sklypą Sodų g. 10 jau spėjo tapti viena įdomesnių pokalbio temų. Nustebę „IKI cento“ ir aplinkinių grožio paslaugų centrų darbuotojai ir klientai jau pora mėnesių gąsdinami baudomis ir patenka į nemalonias situacijas dėl daugiabučio namo bendrijos pirmininko iškviečiamų policijos pareigūnų. Taigi, pasidomėjome ir mes. Ir kas gi paaiškėjo? Mūsų turimomis žiniomis, sklypo Sodų g.

Vieni gražina, kiti laužo, trypia, mina...!

, Vaidotas Morkūnas

 

Surinkti turinį