spaudos diena

Spaudos dienos proga savivaldybės meras diskutavo su žurnalistais

, Lazdijų r. sav. inf.
Nuo pat pirmųjų Nepriklausomybės metų Lietuva mini Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Tai ne tik žurnalistų, gimtosios mūsų kalbos mokytojų, bibliotekininkų ir kitų, su kalba ir spauda susijusių profesijų žmonių, profesinė šventė. Tai – ir visai Lietuvai svarbi diena, nes kalba visais amžiais yra buvo ir bus pagrindinė mus tarpusavyje siejanti grandis.
Šia proga rajono savivaldybės meras Artūras Margelis Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje surengė susitikimą su regioninės žiniasklaidos priemonių žurnalistais.

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos šventė Lazdijuose

, Zigmas Pūkelis
Gegužės 7 dieną, šeštadienį, Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka paminėjo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Lauke prieš pat įėjimą į biblioteką vyko puikus renginys, kurį galėjo stebėti ne tik į jį specialiai atėję žiūrovai ar sėdintys ant suoliukų pagrindinėje Lazdijų aikštėje, bet ir visi praeiviai ar pravažiuojantys transporto priemonėmis.

Spaudos dieną – kava su meru

, Lazdijų r. sav. inf.

Vakar minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis puodelio kavos pasikvietė rajono spaudos atstovus, kalbininkus – rašytinio žodžio puoselėtojus.

Spaudos atgavimo dieną - dėmesys žiniasklaidos atstovams

Tračiadienį, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pagerbė rajono žiniasklaidos atstovus. Į susitikimą pakvietęs žurnalistus, leidybos darbuotojus meras sveikino su profesine švente bei linkėjo ir toliau tęsti bendradarbiavimą su savivaldybe, teisingai atspindėti įvykius ir būti objektyviems.

SVEIKINIMAS

Mieli spaudos darbuotojai ir kalbos puoselėtojai,

Surinkti turinį