sporto centras

Seimo nariai Lazdijuose sakė „taip“ Lazdijų sporto centro rekonstrukcijai

, Sigita Vaitkevičė
Penktadienį Lazdijuose rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kvietimu lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos atstovai: komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Artūras Skardžius, Dainius Kepenis, kurį lazdijiečiai nuo seno pažįsta kaip Lietuvos sveikuolių sąjungos įkūrėją ir ilgametį jos prezidentą, bei šią savo kolegų išvyką į Lazdijus organizavęs Lazdijų–Druskininkų apygardoje išrinktas Seimo narys Zenonas Streikus.

Virė karštos emocijos krepšinio aikštelėje

, Vaidotas Morkūnas
Praėjusį penktadienį Lazdijų sporto centre vyko rajono krepšinio pirmenybių dvejos didžiosios taurės pusfinalio varžybos. Šios varžybos lėmė, kas kovos dėl rajono pirmenybių čempionų vardo, dėl didžiosios ir mažosios taurių, todėl rungtynėse netrūko įtampos, nervų karo, emocijų. Toks emocijų pliūpsnis, peraugęs į trumpą konfliktą, įvyko tarp komandų KK Lazdijai ir Šeštokų „Bangenė“.

Lazdijų sporto centre išdalinti apdovanojimai geriausiems sportininkams

, VšĮ Lazdijų sporto centro inf.
Lyderiais ne gimstama, jais tampama. Jais tampama kaip ir bet kuo kitu – per sunkų darbą. Tai yra kaina, kurią privalu sumokėti, kad pasiektume šį tikslą, bet kokį tikslą...
Vasario 20 d. Lazdijų sporto centre vyko geriausių sportininkų apdovanojimų ceremonija, kurios metu buvo išdalinti apdovanojimai už aukštus sportinius pasiekimus 2017 metais – Lazdijų sporto centro treneriams, jų auklėtiniams, taip pat suaugusiems sportininkams, kurie garsino Lazdijų vardą.

Lazdijų ir Gardino rajonų merai susitarė dėl bendro projekto Modernizuoti rajono sporto bazes uždavinys Nr. 1 — prevencija

, Sigita Vaitkevičė
Vakar rajono savivaldybė sulaukė oficialaus Gardino rajono delegacijos vizito. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis „Dzūkų žinių“ redakcijai tvirtino, jog Lazdijų ir Gardino rajonų žmones bendradarbiavimo ryšiai sieja jau ne vieną dešimtmetį. Kurį laiką jie buvo nutrūkę, tačiau, Lietuvai atgavus nepriklausomybę, vėl atsinaujino, įgavo naują prasmę.

BEACTIVE Europos sporto savaitė VŠĮ Lazdijų sporto centro aikštyne

BEACTIVE Europos sporto savaitė Lietuvoje vyko rugsėjo 13–19 d. Tai nauja Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Europos sporto savaitė – europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais.Sporto savaitės sėkmę užtikrina dalyviai ir partneriai iš Europos valstybių, dalyvaujantys BEACTIVE projekte. Iniciatyvos tikslas – įtraukti kuo daugiau europiečių į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas.

Žaidynėse santykius aiškinosi seniūnijos

2015-06-08

Paskelbti konkursų direktoriaus vietai užimti nugalėtojai

, Lazdijų r. sav. inf.
Lazdijų rajono savivaldybės administracijos skelbtus konkursus  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bei Lazdijų sporto centro direktorių pareigoms užimti laimėjo vieninteliai savo kandidatūras pateikę pretendentai.
Pirmadienį posėdžiavusi komisija, vadovaujama pirmininko Gintauto Salatkos, konkurse dėl Lazdijų sporto centro direktoriaus vietos nugalėtoju paskelbė laikinai einantį Sporto centro direktoriaus pareigas 37-erių Darių Liaukevičių.
Trečiadienį lemtingą verdiktą išgirdo ir pretendentė į Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorės

Dar viena triuškinati "Lazdijų SC-Pietų Megrame" pergalė

Šį savaitgalį, lapkričio 27 dieną, Varėnoje startavo antrasis MKL jaunių "B" čempionato ratas. Lazdijų SC-Pietų Megrame susitiko su vietos Varėnos "Bitės" krepšininkais.

Šeimininkai tik rungtynių pradžioje bandė priešintis svečiams iš Lazdijų, tačiau rungtynėms pasibaigus turėjo pripažinti jų pranašumą 44:92 (12:19, 6:18, 9:28, 17:27).

Lazdijų komandos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Justinas Fišeris, pelnęs 29 taškų, Lukas Tamašauskas - 21 ir Martynas Juškelis - 10,  Tomas Pileckas, Arminas Bučinskas ir Žilvinas Kiveris pridėjo po 8 taškus.

Surinkti turinį