Stovykla

Meras aplankė jaunimo stovyklą

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Iškilmingo 72-ųjų metinių minėjimo išvakarėse Kalniškės mūšio vietoje vyko jaunimo stovykla Mokausi ginti Tėvynę. Šiais metais stovyklos tema – Partizanai. Jaunieji Lazdijų rajono šauliai stovyklavo kartu su Lietuvos kariuomenės savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-ąja rinktinės kariūnais.
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis aplankė stovyklos dalyvius ir jiems palinkėjo kantrybės, stiprybės ir ištvermės. „Būkite visada pasiryžę ginti gimtąjį kraštą“, – sakė rajono vadovas. Meras A.

Žana Černiauskienė: „Darbe stengiuosi pritaikyti įdomius dalykus“

, Gintarė Šataitė
Tarp žodžių junginių „vasaros metas“ ir „atostogų metas“ drąsiai galima dėti lygybės ženklą. Atostogauti skubantys suaugę žmonės nepamiršta pasiimti ir savo atžalų, bet jiems vėl sugrįžus į darbus vaikai grįžta į namus, tad tėvai neretai susimąsto apie vaikų stovyklas. Apie vieną vaikų stovyklą, kurią organizavo Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai, sutiko papasakoti vyresnioji bibliotekininkė darbui su vaikais Žana Černiauskienė.

Lazdijiečiai stovykloje „Visi savi“ (Višakio Rūda—Šventoji—Alytus)

, Audronė Pileckienė, stovyklos „Visi savi“ vadovė
Vasara – stovyklavimo metas. Jau eilę metų Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ gausus mokinių būrys noriai vyksta į stovyklą Višakio Rūdoje (Kazlų Rūdos savivaldybė). 
 
Š. m.

Stovykla „Lietuvos Atgaja“ Smarliūnuose

,,Atgajos“ negalima nusakyti žodžiais. Norint įsitikinti, kokia ji nuostabi, reikia joje apsilankyti ir tapti tikru atgajiečiu!“ (Kristina).
Šiais metais antrus metus iš eilės kartu su kitais Lietuvos vaikais kūrybinėje vaikų ir jaunimo stovykloje „Lietuvos atgaja“ keturiose pamainose (iš viso buvo šešios pamainos Smarliūnuose) turėjo galimybę pailsėti ir įdomiai laiką praleisti septyniolika Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokinių, gaunančių socialinę paramą bei aktyviai dalyvaujančių visuomeninėje veikoje.

Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Vaivorykštė”

, Ona Janulevičienė, programos vadovė, socialinė pedagogė
Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykloje birželio mėnesio trečią savaitę vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Vaivorykštė“, kuriai skyrė lėšų Lazdijų rajono savivaldybė.

Vasara prasidėjo stovyklaujant

, Laimutė Šiuikienė, stovyklos vadovė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nors mokslo metai baigėsi ir mokiniams prasidėjo vasaros atostogos, būrelis vaikų vis dar traukė mokyklos link. Argi jie dar nepasiilgo vasaros ir neskuba atostogauti? Atostogų laukia visi. Tik vaikai į mokyklą dabar rinkosi ne mokytis, o stovyklauti. Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykloje birželio 8–12 dienomis veikė dieninė poilsio stovykla ,,Vasara kitaip“. 
Visą savaitę kiekvieną dieną stovyklautojų laukdavo nauja veikla. Stovykloje buvo derinama pažintinė, aktyvaus poilsio, bendravimo bei pramogų veikla.

Lazdijietė dalyvavo muzikos projekte „Dainos stovykla 2014“

Lietuvoje vis labiau populiarėja įvairūs projektai ir stovyklos, skatinančios jaunimo kūrybiškumą.  Vienas iš tokių – trečią kartą Lietuvoje surengtas edukacinis muzikos projektas „Dainos stovykla“, kuris šiemet spalio mėnesį vyko Birštone. 
Džiugu, jog šiame projekte,  propaguojančiame lietuviškas autorines dainas  bei  bendrai kūrybai suburiančiame naują kūrėjų kartą, drauge su jaunaisiais atlikėjais iš Druskininkų, Šiaulių, Visagino, Telšių, Kauno, Vilniaus ir Birštono  savo kūrybą pristatė ir lazdijietė Margarita Rasiulytė.

Projekto lėšomis pirmą kartą pamatyta jūra

, Lazdijų r. sav. inf.
Kučiūnų kaimo bendruomenė vykdo projektą „Kučiūnų gyventojų aktyvinimas“, kuriuo siekiama Kučiūnų kaimo laisvalaikio ir užimtumo organizavimo, gyventojų įtraukimo į bendruomeninę veiklą bei bendradarbiavimo su kitomis bendruomenėmis.

Stovykla „Sveika, vasara“

, Stovyklos vadovė Jūratė Juodzevičienė

Ar gali kas ramiai sėdėti namuose, kai saulė taip linksmai ridinėjasi dangumi? Ko gero, tik snaudaliai. Tik tie, kurie nenori džiaugtis saulės voniomis ir šiltu bei nuoširdžiu bendravimu.

Taiklumu pasižymėjęs gimnazistas vasarą nenuobodžiauja

, Vaidotas Morkūnas
Tarp Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos auklėtinių yra gabių merginų ir vaikinų, kurie pasiekimais garsina gimnaziją, Lazdijus. Vienas iš tokių – dvyliktokas A. Bučinskas, pergales skinantis krepšinio aikštelėje. 
Viename tinklapyje rašoma, kad įspūdingą asmeninį pasirodymą surengęs Arminas Bučinskas atvedė savo komandą į BasketNews.lt Mažosios taurės viršūnę. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ekipos kapitonas pelnė 53 taškus ir jo vedama komanda turnyro finale 92:89 palaužė Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos krepšininkus.
Surinkti turinį