šuo

Nubaustas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu

, Vaidotas Morkūnas
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje A. Š. buvo kaltinamas žiauriu elgesiu su gyvūnais.
Policijos pareigūnai nustatė, kad A. Š.

VSAT Lazdijų rinktinės kinologų ir ,,Žaliosios juostos“ tarnybinių šunų meistriškumo varžybos

, Birutė Talandienė, VSAT Lazdijų rinktinės Viešųjų ryšių vyresn. specialistė
VSAT Lazdijų rinktinės kinologų ir ,,Žaliosios juostos“ tarnybinių šunų meistriškumo varžybose nugalėjo Specialiosios paskirties užkardos kinologas Aleksas Jurčys su tarnybiniu šunimi Targa. Tai paaiškėjo po gegužės 7-8 dienomis Lazdijų rinktinės Kapčiamiesčio užkardoje vykusių kinologų ir ,,Žaliosios juostos“ tarnybinių šunų meistriškumo varžybų.
Iš visų rinktinės padalinių dalyvavo 7 kinologai su šunimis. Pagrindinis šių varžybų tikslas – skatinti kinologijos veiklą, gerinti ir tobulinti profesinį kinologų pasirengimą, siekti geresnių tarnybos rezultatų.

Tai privalo žinoti kiekvienas šuns ir / ar katės laikytojas

, Lazdijų r. sav. inf.
Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje galioja administracijos direktoriaus Gintauto Salatkos pasirašytos gyvūnų laikymo taisyklės, kurių privalu laikytis visiems gyvūnų savininkams ir naudotojams. Taisyklėse nurodytos gyvūno laikytojo pareigos, draudžiami veiksmai, specialieji reikalavimai ir kita.

Šuo – ne pirštinė, kad būtų galima išmesti

, Vaidotas Morkūnas

Šeštokų seniūnijos seniūnę Lijaną Audzevičienę neramina žmonių palikti šunys Kalniškės miške. Seniūnė teigė, jog ne pirmą kartą pastebi, kad šis miškas tampa šunų atsikratymo vieta. „Nenorėdami jų laikyti, kai kurie žmonės atveža ir palieka likimo valiai. Taip elgiasi beširdžiai, kurie neturi atsakomybės jausmo. Juk šie gyvūnai ne pirštinės, kurias gali išmesti. Tai gyvi padarai, kuriais reikia pasirūpinti. Jeigu nenori laikyti šuns, tai gali atiduoti kitiems šeimininkams, kurie  ir prižiūrės. Man skauda širdį, kai naminiai gyvūnai laksto sulysę, alkani.

Puolė tarakonai, dabar šuo, kas puls vėliau..?

, Vaidotas Morkūnas

 

Surinkti turinį