sveikino

Spaudos dienos proga savivaldybės meras diskutavo su žurnalistais

, Lazdijų r. sav. inf.
Nuo pat pirmųjų Nepriklausomybės metų Lietuva mini Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Tai ne tik žurnalistų, gimtosios mūsų kalbos mokytojų, bibliotekininkų ir kitų, su kalba ir spauda susijusių profesijų žmonių, profesinė šventė. Tai – ir visai Lietuvai svarbi diena, nes kalba visais amžiais yra buvo ir bus pagrindinė mus tarpusavyje siejanti grandis.
Šia proga rajono savivaldybės meras Artūras Margelis Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje surengė susitikimą su regioninės žiniasklaidos priemonių žurnalistais.

PRASMINGA ŽINGSNIŲ BRYDĖ PER KASDIENYBĖS ŽEMĘ Krosnos klebono Juozo Klimavičiaus 60-ties metų jubiliejus

, B. Mockevičienė
Šių metų balandžio 8-oji – graži ir prasminga katalikams Atvelykio šventė, bet ji Krosnos parapijos tikintiesiems tapo dviguba švente, nes balandžio 8-ąją dieną gimusiam Krosnos parapijos klebonui Juozui Klimavičiui sukako 60 metų. Kadangi mūsų klebonas kuklus žmogus, jis savo jubiliejaus nesureikšmino, viešai to neskelbė, nekvietė ypatingų svečių, tačiau pirmieji apie jubiliejų prakalbo bažnyčios choristai, vadovaujami Audriaus Kričenos, sumanė surengti  šventę ir pagerbti kleboną. Todėl sekmadienis Krosnos Šv.

Meras Šimtmečio proga sveikino Seinų krašto lietuvius

Šventinį savaitgalį, vasario 18 d., Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis Lietuvos Respublikos konsulo Seinuose Vaclav Stankevič kvietimu dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti skirtuose renginiuose Seinuose.
Iškilmės prasidėjo Seinų Švč. Mergelės Marijos bazilikoje šv.

Bosus sveikino ir lazdijiečiai

, Vytautas Šeštokas
Boso diena į Lietuvą atkeliavo iš Amerikos, kur šią šventę švęsti pasiūlė moteris, dirbusi tėvo įmonėje sekretore. Spalio 16-ąją ji tuomet pasirinko, nes būtent tą dieną jos tėtis-bosas šventė gimtadienį. Oficialiai šventė įregistruota 1958 metais JAV Prekybos rūmuose. Jau prieš kelerius metus Lietuvoje išpopuliarėjusi Boso diena tampa tokia pat svarbi kaip Tarptautinė mokytojų diena ir pan.

Gimtadienio šventėje — svečiai iš Lenkijos

, Lazdijų r. sav. inf.
Vakar Lazdijų rajono senjorų klubas „Harmonija“ oficialiai ir trankiai paminėjo savo dvejų metų gimtadienį. O koks gi gimtadienis be gausybės svečių ir dovanų – „Harmonijos“ klubo narių pasveikinti atvyko senjorai iš Druskininkų, Varėnos ir net iš Lenkijos, Stary Juchy valsčiaus.
Už klubą ir aktyvią jo veiklą, subūrusią gausų rajono senjorų ratą, daugiausia padėkų išreikšta klubo iniciatorei ir vadovei Birutei Gadišauskienei.

Šimtametis linkėjimus perskaitė pats

, Neringa Milašiūtė Lazdijų r. sav. administracijos vyr. specialistė viešiesiems ryšiams

Sausio 17-ąją, penktadienį, garbingą 100 metų jubiliejų atšventė Buckūnų kaime kartu su dukra Marijona gyvenantis Juozas Kudzys.  3 vaikus, 10 anūkų ir 9 proanūkius turintis senolis jubiliejų sutiko dar būdamas gana geros sveikatos ir puikios išvaizdos. Tiesa, jubiliatas prastai girdi, bet artimųjų sakinius skaito tiesiog iš lūpų. Kaip pasakojo jubiliato artimieji, senolis ne tik kambaryje be lazdelės vaikšto, bet ir į atvažiuojančią parduotuvę pats apsipirkti nueina. Šviesios atminties J.

Surinkti turinį