Taryba

Taryba ir meras A. Margelis dėl ligoninės išlikimo metė iššūkį Vyriausybei

Kova dėl Lazdijų  ligoninės su akušerijos skyriaus paslaugomis išlikimo pereina į atvirą mūšį. Vienoje barikadų pusėje – rajono savivaldybės taryba, kaip ligoninės steigėja, vadovaujama rajono savivaldybės mero Artūro Margelio, kitoje – Vilniaus teritorinė ligonių kasa, vadovaujama direktoriaus Vytauto Mockaus bei jį formaliai ir tik dėl akių palaikančio naujojo sveikatos apsaugos ministro Juro Požėlos.

Po kruvinų teroro aktų Prancūzijoje Lazdijų r. savivaldybės meras A. Margelis dar kartą kreipėsi į LR Prezidentę ir Vyriausybę

Reaguodamas į pasaulį sukrėtusius kruvinus teroristinius įvykius Prancūzijoje ir rimtai nuogąstaudamas dėl pasienyje esančios Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų bei visos Lietuvos žmonių saugumo, Lazdijų rajono savivaldybės Meras Artūras Margelis dar kartą kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę bei Prezidentę Dalią Grybauskaitę, prašydamas atsakingai įvertinti susiklosčiusią geopolitinę situaciją ir inicijuoti  LR Vyriausybės nutarimo Nr.

Prisiekė aštuntoji taryba

, Lazdijų r. sav. inf.

Vakar darbą oficialiai pradėjo 8-oji 2015-2019 metų Lazdijų rajono savivaldybės taryba.

Savaitės komentaras Prie starto linijos — kandidatai į mero postą ir tarybos narius

, Algimantas Mikelionis
Teliko kelios sausio dienos ir trumpiausias metų mėnuo vasaris, kai Lazdijų rajono gyventojai kovo 1 d., sekmadienį, patrauks prie urnų – išrinks merą ir rajono tarybos narius. Jau žinomi kandidatai į rajono mero postą – iš viso jų šeši. Į rajono tarybą pretenduoja septynių partijų sąrašuose esantys piliečiai. Dabar pats metas domėtis kandidatais, jų biografijomis ir programomis. Tą patį reikėtų padaryti ir su partijų programomis.

Prisiekė naujas tarybos narys

Praėjusiame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje prisiekė naujas tarybos narys – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos technologijų vyr. mokytojas Gintautas Mirijauskas. Naujas tarybos narys prisaikdintas po to, kai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos rinkėjams atstovavęs Algis Balčius pradėjo eiti Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigas Lazdijų rajono savivaldybėje.  Minėtos nekonkursinės pareigos atsilaisvino po to, kai ilgametis Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus darbuotojas Albinas Jurčiukonis išėjo į pensiją.

Ką ir kaip sprendžia Kaimo reikalų komitetas?

, Vaidotas Morkūnas

Susidaro įspūdis, kad kai kurie rajono savivaldybės tarybos nariai nelabai įsigilinę į savo teises ir pareigas ne visai supranta, ką turėtų veikti, kokius sprendimus turėtų inicijuoti ir ruošti. Gal todėl jų svarstomi klausimai ir priimti nutarimai rajono savivaldybės tarybos komitetuose prasilenkia su elementaria logika, neretai būna kurioziniai, juoką keliantys.

Pritarta bendradarbiavimo sutarties pasirašymui

, Lazdijų raj. sav. adminsitracijos vyr. specialistė viešiesiems ryšiams Neringa Milašiūtė
Vakar vykusiame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje pritarta, kad Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasirašytų bendradarbiavimo susitarimą tarp Lazdijų rajono savivaldybės ir Baltarusijos Respublikos Gardino rajono vykdomojo komiteto. Bendradarbiavimas vystomas,  atsižvelgiant į abipusį suinteresuotumą, regionų vystymosi specifiką, esamą materialinę – techninę bazę ir esančias finansines galimybes.

Lazdijuose – Visuomeninės tarybos posėdis

Gruodžio 4 dieną Lazdijų rajono savivaldybėje vyko Visuomeninės tarybos prie Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato (toliau – Visuomeninė taryba) posėdis. Pagrindinė tema – policijos ir savivaldybės administracijos prevencinės priemonės socialinių išmokų laikotarpiu.

LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS IR MERO 2011 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

 

Lazdijų rajono savivaldybei trečią kadenciją vadovaus Artūras Margelis (Tarybos nario teises ir pareigas naujosios kadencijos nariai įgijo tik davę vardinę tarybos nario priesaiką )

, Ramunė Šeštokienė

 

Surinkti turinį