taupymas

Priežastys, kodėl reikia pradėti taupyti jau dabar

Visi suprantame, jog taupymas yra labai svarbus, tačiau tik mažoji dalis žmonių taupo. Kodėl taip yra? Nejaugi taupyti yra taip sunku? Daugelis žmonių nesusimąsto, jog norint turėti santaupų ateityje, reikia pradėti taupyti jau dabar. Paprastai, pinigų trūkumas pajaučiamas tuomet, kai užklumpa bėda.

Lazdijų rajono savivaldybės mokyklos išlaikomos palyginus taupiai

Lazdijų rajono savivaldybėje vienam mokiniui, skaičiuojant ugdymo ir mokyklų aplinkos išlaikymo lėšas, 2015 m. buvo skiriama 2083 eurai. Ši suma buvo 5 proc. mažesnė už mažųjų savivaldybių (vertinant pagal gyventojų tankį) vidurkį (2200 eurų), atskleidė Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė. 
Vienam Lazdijų mokiniui 2015 m. teko 15,2 kv. m bendro mokyklų ploto (šalies mastu mokiniui teko 13,4 kv. m) bei 6,8 kv. m klasių ploto (šalies mastu – 5,2 kv.

Sujungus seniūnijas, bus sutaupyta daugiau nei 20 tūkstančių eurų

, Lazdijų r. sav. inf.
Rugpjūčio 4—14 dienomis Šventežerio ir Teizų seniūnijų gyvenamosiose vietovėse bus vykdoma atrankinė gyventojų apklausa dėl Teizų ir Šventežerio seniūnijų sujungimo. Atsitiktiniu būdu pasirinktų gyventojų namuose lankysis komisijos nariai, kurie gyventojų prašys atsakyti į klausimą: „Ar pritariate Teizų seniūnijos panaikinimui ir jos teritorijos priskyrimui Šventežerio seniūnijai, pakeičiant Šventežerio seniūnijos teritorijų ribas?“
Kaip teigė mero pavaduotojas G.

Savaitės komentaras Didelės storos graikiškos vestuvės baigėsi bjauriomis pagiriomis

, Algimantas Mikelionis
Tokių dienų, kaip praeitas savaitgalis, laukiu ištisus metus. Šeštadienį ir sekmadienį jau nuo pat ryto plieskė kaitri saulė ir, nors trumpam išėjęs į lauką, greitai apsipildavau lipniu prakaitu. Ne ką geriau ir butuose, bet man pasisekė, nes vasarą kambarius, kuriuose leidžiu laiką, vadinu Dievo dovana. Jų langai žvelgia į rytus, ir saulė kiek pasisvečiavusi nukeliauja toliau – spirginti kaimynų. Tad bute nors ir šilta, bet per daug skųstis negaliu. Į rankas paimi knygą, žurnalą ar laikraštį, gurkšnoji žalią arbatą ar kavą ir vargo nematai, juolab, kad vakare laukia pats smagumas.

Suvaldžius piktnaudžiavimą pašalpomis, sutaupyta beveik 100 tūkst. eurų

, Neringa Radvilavičienė
Seimui priėmus Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pataisas, socialinės pašalpos teikimas kaip savarankiška funkcija nuo 2014 m.
Surinkti turinį