teatras

Knygos teatras: pažinti ir pajusti

„Kuriu teatrą tokį, kokį įsivaizduoju, – turintį savo kvapą, išskirtinius kostiumus ir vaizdą, kurio spektakliai vyksta netradicinėse erdvėse. Tai ir didelė drąsa, ir didelė laimė“, – teigia Knygos teatro įkūrėja Redita Dominaitytė.
Netradicinė erdvė, kvapas, žodis, žmogiškasis santykis ir jausmas – tai Knygos teatro kertiniai akmenys, kuriuos jis atneša į sceną. 
Netradicinės patalpos – nuo mažų miestelių bibliotekų iki dvarų – sustiprina literatūros svorį.

Vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Šimtakojis 2017“ — ir juokas, ir ašaros

, Neringa Rasiulienė
Siekiant skatinti vaikų ir jaunimo teatrų veiklą ir tęsiant tradiciją, Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su miestų, rajonų, savivaldybių kultūros, kultūros ir švietimo skyriais, kultūros centrais rengia IX Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūrą-šventę „Šimtakojis 2017“. Kovo 7 d. Veisiejų kultūros namuose vyko šio konkurso Lazdijų rajono turas, kuriame dalyvavo per trisdešimt jaunųjų artistų iš įvairių Lazdijų rajono savivaldybės švietimo ir kultūros įstaigų.
Šiemet naujausią savo spektaklį „Kontaktas...

Lazdijų rajono meno mėgėjų teatrų šventė–apžiūra GONKELĖS 2013

Lapkričio 9 d. Lazdijų kultūros centro Varnėnų laisvalaikio salėje vyko keturioliktoji Lazdijų rajono meno mėgėjų teatrų šventė–apžiūra „Gonkelės”. Čia buvo galima pamatyti geriausius Lazdijų kultūros centro meno mėgėjų teatrų spektaklius, pastatytus 2013 metais.

Literatūrinė ir muzikinė pasakaitės „Džordžijaus gimtadienis“ improvizacija Lazdijų viešojoje bibliotekoje

, Gintarė ŠKARNULYTĖ

 

Surinkti turinį