tinklinis

Lietuvos tinklinio čempionatas

, Lazdijų sporto centro inf.
Balandžio 21-22 dienomis, Vilniuje vyko Lietuvos tinklinio čempionato, berniukų tinklinio finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir Lazdijų sporto centro komanda. Pirmą dieną Lazdijų sporto centro komanda susitiko su „Vilnius1“ komanda ir pralaimėjo 0:2. Antrąjame susitikime buvo įveikta Alytaus komanda 2:0. Antrą dieną Lazdijų sporto centro komanda susitiko su Šiaulių ir Šalčininkų komandomis, kurioms buvo pralaimėta 0:2, bet buvo iškovota svarbi pergalė prieš Kauno komandą. Ši pergalė lėmė ketvirtąją vietą varžybose.

„Pasienio fiesta 2016” Lazdijų sporto centro aikštyne

, VšĮ Lazdijų sporto centro inf.
Birželio 3 d. Lazdijų sporto centro aikštyne praūžė „Pasienio fiesta 2016” skirtos krepšinio 3x3 bei paplūdimio tinklinio varžybos. Į jas susirinko gausus būrys dalyvių: krepšinio varžybose dalyvavo 24 komandos, paplūdimio tinklinio net 35 komandos. Varžėsi ne tik mūsų rajono gyventojai, bet ir svečiai iš Kauno, Alytaus, Marijampolės. Renginį pradėjo bei sveikinimo žodžius tarė Lazdijų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Salatka ir VšĮ Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius.
Pirmieji varžybas baigė krepšininkai. 2001 m. g.

Sėkmingi tinklininkių startai

, VšĮ „Lazdijų sporto centras“ inf.
Lietuvos moksleivių „Sportturas tinklinio taurės varžybose dalyvavo Lazdijų M.Gustaičio gimnazijos merginų komanda, treniruojama trenerės Daivos Pacukonytės. Pogrupio varžybose, kurios vyko Lazdijuose, merginos nugalėjo Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos ir Vilniaus rajono Juodšilių gimnazijos „Šilas“ komandas, užėmė pirmąją vietą ir pateko į pusfinalį. Raseiniuose vykusiame pusfinalyje, susitiko su Plungės „Saulės“ gimnazijos komanda, kurią įveikė rezultatu 3:0.

Sporto žinios

Apdovanoti pasaulio jėgos trikovės čempionatų prizininkai
Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Edis Urbanavičius padėkomis apdovanojo 2015 m.

Lazdijų tinklininkai pergalę paskyrė treneriui

, Marytė Marcinkevičiūtė

Tinklinio varžybose, vykusiose Palangoje, turtingiausi buvo Lazdijų tinklininkai: vyrai tapo žaidynių čempionais, o moterys laimėjo bronzos medalius. Lazdijų vyrai šią pergalę paskyrė savo treneriui, Sporto centro direktoriui Anatolijui Mikutovskiui, kuris šiemet švenčia savo sportinio darbo 40 metų sukaktį. Lazdijų tinklininkai lemiamose rungtynėse 2:1 (trečia partija 15:9) nugalėjo Gargždų tinklininkus ir tapo žaidynių čempionais.

Tinklininkų startai ir pergalės

, Vaidotas Morkūnas

Stebulių bendruomenė renkasi sportą

Netiesa, kad kaime nuobodu gyventi. Kas nori, tas randa ir veiklos, ir moka gražiai praleisti laisvalaikį. Taip turiningai gyvena Stebulių kaimo gyventojai.
„Dzūkų žinių“ korespondentas Kęstas Sukackas kalbina sveiko gyvenimo propaguotoją, tinklinio komandos Stebuliuose įkūrėją, Šventežerio mokyklos direktorių Artūrą Čiurlionį.

, Darius Liaukevičius

VSAT tinklinio varžybose stipriausia buvo Lazdijų pasieniečių komanda

VSAT tinklinio varžybose nugalėjo jas organizavusios Lazdijų rinktinės komanda.
Varžybos vyko trečiadienį erdvioje Lazdijų sporto centro salėje. Jose dalyvavo Aviacijos, Pakrančių apsaugos, Varėnos, Pagėgių, Vilniaus, Ignalinos atominės elektrinės apsaugos, Lazdijų rinktinių bei Pasieniečių mokyklos komandos.
Trečią vietą iškovojo Varėnos rinktinės tinklininkai. Antra buvo Pasieniečių mokyklos komanda.
Stipriausi pasirodė esantys šeimininkai – Lazdijų pasieniečiai, kurie iškovojo čempionų titulą.
Prizininkams buvo įteiktos taurės, medaliai ir diplomai.