turizmas

Meras A. Margelis: „Sutelktas darbas ir aiškūs strateginiai tikslai — sėkmingų rezultatų garantas“

Lazdijų rajono savivaldybės mero ir tarybos veiklos ataskaita 
 
Praėję metai tiek man, kaip Lazdijų rajono savivaldybės merui, tiek savivaldybės tarybai  buvo permainingi  politinėje plotmėje.

Turizmo sezonas rajone jau prasidėjo. Kas naujo?

, Sigita Vaitkevičė
Rajone vėl pakvipo vasara. Ne tik atšilę orai, klegesys prie rajono  ežerų, kaimo turizmo sodybų apie tai byloja, bet ir pagausėję keliautojų srautai Lazdijų informaciniame turizmo centre. Ne paslaptis – esame viena iš tų savivaldybių, kurios savo ateitį, savo žmonių verslo perspektyvas sieja su turizmu. Juo labiau, kad keliautojams, atostogautojams galime pasiūlyti tai, ko jie labiausiai trokšta – švarius ežerus, žmogaus veiklos nesuniokotą gamtą, o svarbiausia – ramybę.

Naujos technologijos ir patriotizmas — po Šventežerio apylinkes turistus veda virtualūs gidai!

Dauguma žmonių rašo knygas apie gimtas vietas, turistines teritorijas, paminklus ir pilis. O štai Šventežerio mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis, turintis informacinių technologijų konsultanto atestatą, subūrė savo bendruomenę kilniam patriotiniam tikslui – pasinaudodamas informacinėmis technologijomis įamžino Šventežerio apylinkės įsimintinas vietoves.

Kad turistai mūsų neaplenktų, stengiamės jiems parodyti viską, ką turime gražiausio

, Vytautas Šeštokas
Tarptautinė turizmo organizacija rugsėjo 27 dieną paskelbė Pasauline turizmo diena 1979 m. Generalinės asamblėjos III sesijoje. Ši diena švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Įvairiose šalyse šią dieną rengiami festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai. Nors Lazdijai nepatenka į jokius labiausiai turistų pamėgtų Europos miestų sąrašus, bet šiame krašte taip pat skatinamas turizmas, kurio labui dirba visas Lazdijų turizmo informacinio centro kolektyvas su l. e. p. direktoriumi Ž.

Dzūkijos Venecija laukia poilsiautojų ir turistų

, Zigmas Pūkelis
Veisiejai – vienas nuostabiausių ne tik Lazdijų rajono, Dzūkijos, bet ir visos Lietuvos kampelių. Šis miestelis, įkurtas daugiau kaip prieš penkis šimtus metų, nenustoja žavėti čia gyvenančių ir atvykstančių. Nesvarbu, ar čia gyveni kelis dešimtmečius, ar užsukai pirmą kartą, negali nesigėrėti šiuo miesteliu, jo gamta ir jame gyvenančiais žmonėmis.
Pirmiausia verta aplankyti Veisiejų parką, kuris yra kruopščiai sutvarkytas ir vis dar puoselėjamas.

Svečiuose – Druskininkų gidai

, Dineta Babarskienė
Artėjant vasarai, dažnas susimąstome, kaip praleisime  atostogas, ką įdomaus nuveiksime, pamatysime, o svarbiausia norisi gerai pailsėti, kad po atostogų įspūdžiai dar ilgai išliktų atminty, o mes patys kupini geros energijos kibtume į naujus darbus. Pirmieji, kaip ir dera, sukruto Lazdijų rojono Turizmo informacinio centro atstovai, kurie į Lazdijų rajoną pakvietė būrį svečių- Druskininkų krašto gidų. Šis vizitas buvo surengtas LazdijųTurizmo informacinio centro darbuotojų iniciatyva.

Baigtas įgyvendinti turizmo plėtrai reikšmingas projektas

, Edita Samoškaitė
Rugsėjo 18–20 dienomis Rudaminoje vyko amatininkų ir tautodailininkų pleneras, kurio pagrindiniu akcentu tapo iškilmingas Amatų centro atidarymas. Toks centras Lazdijų rajone pirmasis. Kaip teigia projekto „Kompleksinė turizmo plėtra Lietuvos–Lenkijos pasienyje“, pagal kurį buvo suremontuotas Amatų centro pastatas, vadovas – Arūnas Maciulevičius.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė kaimo turizmas

, Lazdijų r. sav. inf.

Savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“ pristatė Lazdijų krašto turizmo paslaugas, lankomus objektus bei lankytinas rajono vietas II tarptautinėje kelionių, laisvalaikio ir sporto parodoje „Adventur“.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė kaimo turizmas

Savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“ pristatė Lazdijų krašto turizmo paslaugas, lankomus objektus bei lankytinas rajono vietas II-oje tarptautinėje kelionių, laisvalaikio ir sporto parodoje „Adventur“.

Populiarinamas Lazdijų kraštas

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija

 

Surinkti turinį