turnyras

Lazdijų rajono veteranų 3x3 krepšinio turnyras

, VšĮ „Lazdijų sporto centro“ inf.
Gegužės 18 dienos vakarą, Lazdijų sporto centre vyko Lazdijų rajono veteranų 3x3 krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo šešios komandos. Prieš pat varžybas vyko įgūdžių konkursas, kuriame greičiausias buvo Eimantas Grigaitis. Visos komandos tarpusavyje turėjo sužaisti po du kartus, o pačios stipriausios komandos išėjusios į finalus jau rungėsi dėl medalių. Pirmąją vietą turnyre iškovojo Eimantas Grigaitis, Augenijus Sušinkas ir Evaldas Pledas.

Lazdijiečiai – tarptautinio bavariškojo akmenslydžio turnyro nugalėtojai

, Lazdijų r. sav. inf.
Praėjusį savaitgalį Breste (Baltarusija) vyko Rytų Europos taurės tarptautinės aisštoko varžybos. Jose Lietuvai  atstovavo ir puikiai pasirodė Lazdijų aisštoko komanda, vadovaujama trenerio Žilvino Eidukaičio.

Jaunimo sportinių idėjų įgyvendinimas

, Kornelijus Pauliukonis, 10 klasės moksleivis
Viskas prasidėjo dar žiemą, kai mes su kūno kultūros mokytoju nuvykome į Druskininkus, į LTOK organizuojamus „Olimpinės kartos“ mokymus. Ten gavome pakankamai daug ir naudingos informacijos, kaip patiems mokiniams mokykloje rengti, organizuoti, vykdyti įvairius netradicinius renginius ir projektus.

Rekordiniame „STIHL“ golfo turnyre savaitgalį varžėsi geriausi šalies žaidėjai

Paskutinį vasaros mėnesį „Vilkės“ golfo aikštynas pradėjo įspūdingai – šeštadienį čia vyko „STIHL“ golfo turnyras (Lietuvos golfo turas). Šį renginį jau galima vadinti tradiciniu, kadangi jis sukviečia geriausius šalies golfo žaidėjus jau ketverius metus iš eilės.
Šįsyk aikštyne susirinko rekordinis dalyvių skaičius. 70 golfo profesionalų nuo pat ryto bandė savo taiklumą, tikslumą ir kantrybę, varžydamiesi dėl oficialių Lietuvos Golfo federacijos reitingo taškų.

Lazdijų krepšininkai – tarptautinio turnyro nugalėtojai

, Ričardas Čepononis, treneris

Sausio 25–28 dienomis Bialystoke (Lenkija) vyko tarptautinis vaikų krepšinio Tautų taurės 2014 turnyras. Jame varžėsi 10 komandų iš Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Lietuvos, kuriai atstovavo jaunieji Lazdijų sporto centro krepšininkai, treniruojami Ričardo Čepononio.

Krepšinio turnyras Šeštokų mokykloje

, Kęstutis Žilinskas, Šeštokų mokyklos kūno kultūros mokytojas

Šeštokų mokykloje pirmą kartą buvo organizuotas krepšinio turnyras. Rungtyniauti susirinko geriausi  Seirijų gimnazijos,  Šventežerio, Aštriosios Kirsnos ir Šeštokų mokyklų krepšininkai. Susirinkusius sportininkus pasveikino Šeštokų mokyklos  direktorė Meilutė Januškevičienė. Direktorė turnyro dalyviams linkėjo atkaklios ir garbingos kovos. Džiugu, kad žaidėjai, sirgaliai ir mokytojai patyrė daug teigiamų emocijų. Visos komandos garbingai kovojo aikštelėje ir siekė pergalių.

Lazdijų r. savivaldybės tarptautinis krepšinio turnyras „Mero taurė 2013“

, R. Čepononis, Lazdijų SC krepšinio treneris
Rugsėjo 27–28 dienomis Lazdijų sporto centre vyko tarptautinis Lazdijų r. savivaldybės krepšinio turnyras „Mero taurė 2013“.

Lazdijų sporto centro Tailando bokso auklėtiniai Kalėdiniame muaythai turnyre Švenčionyse

, Remigijus Paulionis, Lazdijų sporto centro Tailando bokso treneris

 

Baigėsi krepšinio turnyras ,,Kai mūsų širdys plaka išvien”

 

Surinkti turinį