Vaida Gazdziauskienė

2017-ieji buvo geri metai. Bet naujųjų laukiame dar geresnių

, Sigita Vaitkevičė
Rajono savivaldybės gyventojų mintys, pastebėjimai, linkėjimai sau ir visos Lietuvos žmonėms
 
Skaičiuojame paskutines 2017-ųjų metų valandas. Tokiu metu esame įpratę nors trumpam žvilgtelėti atgal – ką paliekame, ko netekome, o gal ką naujo įgijome. Kad ir kokie skaudūs savo praradimais – draugystės, meilės ar tiesiog finansine prasme, turime pasakyti sau: praėjusieji metai buvo tikrai neblogi.

Vaida Gazdziauskienė: „Manau, kad šią situaciją galėtų padėti išspręsti tik kameros“

, Gintarė Šataitė
Suoliukas prie Lazdijų kultūros centro, o tiksliau tai, kaip atrodo žemė aplink jį, užkliūva dažnam. Taigi, suoliukas kaip suoliukas, o štai žemė aplink jį, nusėta išlukštentų saulėgrąžų lukštais, gerų emocijų tikrai nesukelia. 
Dar tik keliaudama pati savo akimis apžvelgti „išgarsėjusio suolelio“ išgirdau besišnekučiuojančias senyvo amžiaus moteris, koneveikiančias „šiuolaikinį jaunimą“. Prisigretinusi ir paklaususi, kodėl tokios susierzinusios, paaiškėjo, kad kaip tik suolelis ir aptarinėjamas.

Atostogų metas Lazdijų rajone

Menka paslaptis, kad vasara atostogų metas ne tik mokytojams ir mokiniams, bet ir daugeliui dirbančiųjų. Vasarą smagu ne tik keliauti aplankant vis kitas šalis ir jų miestus, bet ir pasimėgauti saule prie ežero ar pajūryje. Tad nusprendėme paklausinėti, kur ir kaip savo atostogas leidžia Lazdijų krašto gyventojai, prašėme papasakoti savo įspūdžius. 
Lazdijų rajono savivaldybės Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas: „Savo atostogas visada planuoju iš anksto.
Surinkti turinį