varžytuvės

Meras pasveikino varžytuvių dalyvius

, Lazdijų r. sav. inf.
Vasario 24 d. Lazdijų kultūros centre vyko Dzūkijos kaimo kapelų varžytuvės „Grok, Jurgeli 2018“.  Renginyje dalyvavo ir kapelas sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.
Meras A. Margelis džiaugėsi, kad smagios ir puikią atmosferą sukūrusios Dzūkijos kaimo  kapelų varžytuvės įvyko Lazdijuose.  Jis kvietė muzikantus dažniau aplankyti Lazdijus ir džiuginti gyventojus savo atliekama muzika.  Lazdijų rajono savivaldybės meras A.

Vyko rajoninės etninės kultūros varžytuvės RITAS RĖDOS RATAS

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų moksleiviai rinkosi į viešojoje bibliotekoje vykusias etninės kultūros varžytuves „Ritas Rėdos Ratas“. Šių metų varžytuvių tema – „Tradicinės lietuvių rudens šventės ir darbai“. Pasveikinti jaunųjų etnokultūros puoselėtojų atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Pavasariškai šiltas ir šventiškas GROK, JURGELI 2014 Lazdijuose

, Neringa Rasiulienė, Lazdijų kultūros centro ryšių su visuomene koordinatorė

Pavasariškai šiltą ir šventišką kovo 8-osios popietę Lazdijų kultūros centre vyko kapelų varžytuvės „Grok, Jurgeli 2014“. Šiemet jose dalyvavo 7 kapelos iš Dzūkijos regiono: „Temela“ (Prienų r., Balbieriškis), „Stakliškių kapela“ (Prienų r., Stakliškės), „Pivašiūnai“ (Prienų r., Pivašiūnai), „Jieznelė“ (Prienų r., Jieznas), taip pat Lazdijų rajono kapelos „Svaja“ iš Būdviečio, „Griežlė“ iš Šeštokų bei „Veisieja“ iš Veisiejų. Svečio teisėmis koncertavo Varėnos kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Periodas“.

„Jauniesiems skleroznikams“ šaunių komandų varžytuvėse – trečioji vieta

, Edita SAMOŠKAITĖ

Pasaulinei jaunimo dienai paminėti, jaunimo kūrybiškumui skatinti jau 15 kartą Vilkaviškyje organizuotos šaunių komandų varžytuvės. Trečią kartą dalyvavę atstovai iš Lazdijų grįžo su trečiąja vieta. Pasak Jaunimo centre susikūrusios iniciatyvinės jaunuolių (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos gimnazistai) grupės vadovės Jolitos Krokininkaitės, ji didžiuojasi veikliais ir iniciatyviais žmonėmis bei džiaugiasi, kad jaunimas atsakingai žvelgė į dalyvavimą varžytuvėse.  Su ja kalbėjomės apie varžybų eigą.

Lazdijų viešojoje bibliotekoje – varžytuvės dėl talentingiausio senjoro titulo

, Tadas Mikelionis

Antradienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje senjorų klubo „Harmonija“ nariai susirinko varžytis talentų vakare. Savuosius talentus senjorai mėgino trijose srityse: kulinarinių patiekalų, rankdarbių bei kūrybos.  

Šauniausių komandų varžytuvėse – PIRMI

, Edita SAMOŠKAITĖ

 

Lazdijų viešojoje bibliotekoje – klubų varžytuvės

, Tadas Mikelionis

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos patalpose vyko net keturių skirtingo pobūdžio rajono komandų varžytuvės.

Surinkti turinį