verslas

Savivaldybės taryba pritarė didelėms investicijoms į mūsų rajoną

, Sigita Vaitkevičė
Rajono įstaigų ir rajono kaimų bendruomenių planuose – šeši ES lėšomis finansuojami projektai
 
Rajono savivaldybės taryba balsų dauguma savo posėdyje, kuris vyko gegužės 30 dieną, pritarė net šešiems projektams, kurių įgyvendinimui didžiąją dalį lėšų tikimasi gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Kaip skatinti verslo konkurencingumą regionuose? Nauja skaitmeninio marketingo programa kuria naujas galimybes

„Clustering Creativity“ tai skaitmeninės rinkodaros projektas vyraujantis tarp marketingo sprendimų ieškančių įmonių bei praktikos trokštančių, idėjų pilnų studentų.

Ar smulkaus ir vidutinio verslo plėtra regionuose Vyriausybei nėra svarbi regioninės politikos dalis?

, Vaidas Šalaševičius, Regionų verslo plėtros asociacijos prezidentas UAB „Justicija” direktorius
Dažnai iš politikų girdime, kad smulkus ir vidutinis verslas  – svarbiausias ekonomikos augimo veiksnys, turintis esminį poveikį šalies ūkio plėtrai ir socialiniam stabilumui.

Būk patriotas — AuGink savo kraštą — rinkis prekę lietuvišką, savą!

, Gintarė Teisutis
Dar praėjusių metų rugsėjį visos Lietuvos savivaldybės, tarp jų ir Lazdijų, prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „AuGink savo kraštą“. 
„Kviečiame visų miestų vadovus ne tik pasirašyti memorandumą, bet ir savo sprendimais prisidėti prie regiono ekonomikos augimo. Labai svarbu yra populiarinti vietinę produkciją ir skatinti augintojus didinti gamybą“, – pasirašydama memorandumą tuomet kalbėjo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Verslininkas Norgaudas Pilvinis: „Tik perlipęs per save gali pasiekti tai, ko trokšti“

, Vaidotas Morkūnas
Šiemet 4 iškiliausi rajono verslininkai bei viena kaimo bendruomenė už indėlį į rajono verslumą, jo skatinimą, inovatyvių sprendimų taikymą apdovanoti „Verslo sparnų“ statulėlėmis.
„Verslo sparnų“ statulėle nominacijoje „Jaunas ir verslus“ apdovanotas ir jaunasis verslininkas Norgaudas Pilvinis, kuris pasinaudojęs Europos Sąjungos parama ir įgyvendinęs projektą „GPS/GNSS sistemų matavimų verslo sukūrimas ir plėtra“ sukūrė savo verslą.

Artėjančių švenčių proga — geriausiems verslininkams — „Verslo sparnai“

, Neringa Rasiuliene
Antri metai iš eilės rajono savivaldybės administracija ir Lazdijų švietimo centras rengia konkursą „Verslo sparnai“, kurio metu renkami ir iškilmingo renginio metu apdovanojami  geriausi rajono verslininkai. Toks šventinis „Verslo sparnų“ renginys įvyko ketvirtadienį, gruodžio 17 dieną, Lazdijų kultūros centro menėje.
Savo sveikinimo žodyje susirinkusiems verslininkams bei renginio svečiams rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sakė, jog rojus yra  ten, kur jį susikuriame patys.

Dulkių siurbliai pristato savo įdomią atsiradimo istoriją

Šiuo metu, ko gero, nei viena namų šeimininkė neįsivaizduotų savo namų ruošos be dulkių siurblių. Šis puikus išradimas, vos tik atsiradęs, iš karto palengvino visų moterų buitį. Net ir šiomis dienomis žmonėms yra reikalingi dulkių siurbliai, net jei namuose ir nėra kilimų. Dulkių siurbliai puikiai nusiurbia dulkes ne tik nuo kilimų, bet ir nuo paprasčiausių parketlenčių, todėl nebelieka poreikio naudotis šluotomis.

Skalbimo mašinos: tai, kas pigu, gali būti ir labai kokybiška

Daugeliui atrodo, kad, prieš nuvažiuojant nusipirkti skalbimo mašiną, pakanka tik nusistatyti sau pinigų biudžetą. Tačiau tiesa yra ta, kad dar reikia apgalvoti nemažai savo poreikių skalbimo mašinai. Tai, kas pigu, dažnai gali būti gana kokybiška prekė, jei tik poreikiai nėra labai aukštai iškelti.

Daiva Ambrazevičienė: norai pildosi, kai jais tiki

, Rimvidas Kalvaitis
Kiek žmogaus veikla gali būti įvairiapusė? Vieni žmonės švyti optimizmu, kiti linkę greitai pasiduoti. „Dzūkų  žinių“ redakcija, tęsdama įdomių, neeilinių rajono žmonių paiešką, nusprendė pakalbinti vieną tokių asmenybių — Daivą Ambrazevičienę.
Tai ilgametė Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų ir Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narė, Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacijos tarybos narė, verslininkė, visuomenininkė, šokių kolektyvo „Lazdija“ šokėja.

Lazdijuose įsibėgėja nauja šeimos verslo kryptis – mėsinių galvijų auginimas

, Daina Baranauskaitė
Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kvietimu  Nacionalinės 2014–2020 m. gyvulininkystės sektoriaus plėtros programos eiga aptarta tarptautiniu lygiu.
Surinkti turinį