vizitas

Lazdijuose lankėsi Europos Parlamento narė Laima Andrikienė

, Lazdijų r. sav. inf.
Gegužės 8 d., Europos dienos minėjimo išvakarėse, Lazdijuose viešėjo Europos Parlamento narė Laima Andrikienė kartu su ten dirbančiais padėjėjais. Svečiai pirmiausia susitiko su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu ir savivaldybės administracijos direktoriumi Gintautu Salatka,  vėliau aplankė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją ir trečios klasės gimnazistams vedė Europos pamoką.
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis su Europos Parlamento nare L. Andrikiene  susitikimo metu   aptarė rajono ūkio situaciją,  galvijininkystę.

Savivaldybės mero vizitas Gardine: iškilmingai paminėta Vasario 16-oji, susitarta dėl bendradarbiavimo medicinos srityje

, Sigita Vaitkevičė
Užvakar rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama savivaldybės mero Artūro Margelio, buvo išvykusi į Gardiną. Vizito tikslas – dalyvauti Lietuvos Respublikos  generalinio konsulato Gardine organizuotoje Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – Vasario 16-osios – minėjime, į kurį mūsų savivaldybės merą pakvietė generalinis konsulas Gardine Genadijus Mackelis.

Lazdijų rajono savivaldybės meras sulaukė premjero pagyrų

, Lazdijų r. sav. inf.
Rugsėjo 22 d. į Lazdijų rajono savivaldybę su oficialiu vizitu buvo atvykęs Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius su patarėjų komanda.

Ministras Jonui Matulevičiui pasiūlė keltis į Olandiją, jeigu Lietuvos tvarka jam netinka

, Vaidotas Morkūnas
Trečiadienį rajone lankėsi aplinkos apsaugos ministras Valentinas Mazuronis. Ministras rajono savivaldybės salėje susitiko su savivaldybės vadovais bei darbuotojais, aplinkosaugininkais, regioninių parkų vadovais, savivaldybės tarybos nariais.

Vyriausybė Šeštokuose bandė nusiplauti rankas

, Zigmas Pūkelis
Šeštokų gyventojai jau senokai nerimauja ir reiškia nepasitenkinimą – kaip jau buvo rašyta praeitame numeryje, po geležinkelio magistralės „Rail Baltica“ rekonstrukcijos miestelis gali būti padalintas į dvi dalis. Tuomet žmonėms reikės eiti iki toli esančių pervažų. Iki vienos penki, iki kitos trys kilometrai. Seniems žmonėms ir neįgaliesiems tai taptų nemenku iššūkiu. 
Todėl šeštokiečiai pakilo į kovą dėl pėsčiųjų perėjos prie geležinkelio stoties išsaugojimo.

Ukrainoje aptartos bendradarbiavimo galimybės

Rugsėjo pabaigoje mūsų rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama  savivaldybės mero pavaduotojo Valdo Mikelionio, buvo išvykusi oficialaus vizito į Ukrainą, Baranivkos miestą, kur dalyvavo miesto šventėje, skirtoje Baranivkos miesto 450-ųjų metinių minėjimui.
Surinkti turinį