vyriausybė

Lazdijų rajono savivaldybė prašo Seimą ir Vyriausybę išsaugoti žemdirbiams reikalingas ir nemokamai paslaugas teikiančias struktūras

Lietuvoje – sujudimas dėl besikeičiančio Lietuvos žemės ūkio administravimo. Ir mūsų  rajono vadovus iš Lietuvos savivaldybių asociacijos pasiekė žinios, jog LR žemės ūkio ministro įsakymu sudaryta darbo grupė, kuri teiks pasiūlymus dėl valstybės perduotų funkcijų, kurias iki šiol vykdo Žemės ūkio ir melioracijos skyriai, privačioms struktūroms. Žodžiu, planuojama viską atiduoti į vienas rankas.  
Kas dėl to keisis?

Taryba ir meras A. Margelis dėl ligoninės išlikimo metė iššūkį Vyriausybei

Kova dėl Lazdijų  ligoninės su akušerijos skyriaus paslaugomis išlikimo pereina į atvirą mūšį. Vienoje barikadų pusėje – rajono savivaldybės taryba, kaip ligoninės steigėja, vadovaujama rajono savivaldybės mero Artūro Margelio, kitoje – Vilniaus teritorinė ligonių kasa, vadovaujama direktoriaus Vytauto Mockaus bei jį formaliai ir tik dėl akių palaikančio naujojo sveikatos apsaugos ministro Juro Požėlos.

Po kruvinų teroro aktų Prancūzijoje Lazdijų r. savivaldybės meras A. Margelis dar kartą kreipėsi į LR Prezidentę ir Vyriausybę

Reaguodamas į pasaulį sukrėtusius kruvinus teroristinius įvykius Prancūzijoje ir rimtai nuogąstaudamas dėl pasienyje esančios Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų bei visos Lietuvos žmonių saugumo, Lazdijų rajono savivaldybės Meras Artūras Margelis dar kartą kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę bei Prezidentę Dalią Grybauskaitę, prašydamas atsakingai įvertinti susiklosčiusią geopolitinę situaciją ir inicijuoti  LR Vyriausybės nutarimo Nr.

Vyriausybė ir Premjeras nepaiso nei Prezidentės, nei Lazdijų mero bei tarybos išsakytų nuogąstavimų dėl šalies saugumo

, Vytautas Šeštokas
Vakar LR Vyriausybė nusprendė likviduoti Lazdijų pasienio rinktinę
Lietuvos Respublikos Vyriausybė nepaiso Prezidentės Dalios Grybauskaitės perspėjimo dėl galimo emigrantų antplūdžio per Lietuvos–Lenkijos pasienį ir paskelbė, jog naikins Lazdijų rinktinę. Augant nelegalių migrantų srautams, šalies vadovė ragino Vyriausybę atidėti pasienio pertvarką bei minėtosios rinktinės naikinimą. D.

Vyriausybė Šeštokuose bandė nusiplauti rankas

, Zigmas Pūkelis
Šeštokų gyventojai jau senokai nerimauja ir reiškia nepasitenkinimą – kaip jau buvo rašyta praeitame numeryje, po geležinkelio magistralės „Rail Baltica“ rekonstrukcijos miestelis gali būti padalintas į dvi dalis. Tuomet žmonėms reikės eiti iki toli esančių pervažų. Iki vienos penki, iki kitos trys kilometrai. Seniems žmonėms ir neįgaliesiems tai taptų nemenku iššūkiu. 
Todėl šeštokiečiai pakilo į kovą dėl pėsčiųjų perėjos prie geležinkelio stoties išsaugojimo.

Savaitės komentaras: iš didelio pažadų debesies tik menka darbų dulksna

, Algimantas MIKELIONIS
Sakoma, kad pažadėjo – patiešino, netesėjo – negriešino. Prieš praėjusius Seimo rinkimus lijo pažadais. Ypač aktyvūs buvo socialdemokratai, kurie išsijuosę kritikavo konservatorius ir į kairę, ir net dešinę žarstė pažadus. Tai daryti nebuvo sunku, nes konservatoriams teko valstybės laivą plukdyti per krizės taifūnų talžomą jūrą. Su šia užduotimi pastarieji susitvarkė išties neprastai ir Lietuvos neištiko Graikijos likimas. Dar daugiau, kompetentingi užsienio ekspertai mūsų valstybę pateikė kaip sėkmingos kovos su krize pavyzdį.

Savaitės komentaras: dar neperšoko griovio, o jau rėkia „op“

, Algimantas MIKELIONIS

 

Surinkti turinį