Zenonas Sabaliauskas

Zenonas Sabaliauskas: „Svarbiausia visiems būti sveikiems, o kiti lūkesčiai išsipildys ar ne, čia jau kaip bus, taip“

, Gintarė Šataitė
Vos prieš kelias dienas sutikome Naujuosius – 2017-uosiu metus. Ši šventė skirtingose kultūrose švenčiama skirtingu laikotarpiu. Vienur ji tapatinama su žiemos saulėgrįža, kitur su pavasario lygiadieniu, derliaus šventėmis. 
Lietuvoje sausio 1-oji kaip Naujųjų metų diena pradėta švęsti pagal krikščioniškojo Vakarų pasaulio tradicijas ne anksčiau kaip XIX amžiuje. Naujųjų metų išvakarėse žmonės neidavo gulti, kad sulauktų kitų metų atėjimo.

Atostogų metas Lazdijų rajone

Menka paslaptis, kad vasara atostogų metas ne tik mokytojams ir mokiniams, bet ir daugeliui dirbančiųjų. Vasarą smagu ne tik keliauti aplankant vis kitas šalis ir jų miestus, bet ir pasimėgauti saule prie ežero ar pajūryje. Tad nusprendėme paklausinėti, kur ir kaip savo atostogas leidžia Lazdijų krašto gyventojai, prašėme papasakoti savo įspūdžius. 
Lazdijų rajono savivaldybės Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas: „Savo atostogas visada planuoju iš anksto.

Veisiejų vėliava – 15-oje Europos stadionų

Prasidėjo 2016 metų Europos futbolo čempionatas. Nors tiek Lietuvoje, tiek Lazdijų krašte sportas dažniausiai siejamas su krepšiniu, tačiau itin mėgiama sporto šaka yra futbolas. Apie futbolą, mėgstamus žaidėjus ir neseniai stebėtas rungtynes Lenkijoje atvirai kalba futbolo aistruolis Lazdijų rajono savivaldybės Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas.
 
– Veisiejų miestas Lazdijų rajone tituluojamas futbolo sostine.

Prie arbatos puodelio

Šįkart arbatos puodeliu vaišinosi ir į paprastus klausimus atsakinėjo Zenonas Sabaliauskas, Veisiejų seniūnas.
 
Kai buvote mažas, kuo svajojote tapti užaugęs?
Mano šviesaus atminimo tėtė buvo miškovežio vairuotojas. Tad ir aš norėjau būti miškovežio vairuotojas. Tėčiui sakydavau, kad užaugęs miškovežį pasiimsiu iš kaimyno, nes maniau, kad tėtė vairuos visą laiką.
 
Kaip leidžiate savaitgalius?
Visi mano savaitgaliai užimti, nes turiu daug visuomeninių pareigų.
Surinkti turinį