Židinys

Seimo nariai domėjosi vaikų gyvenimu Lazdijų „Židinyje"

Lazdijuose, bendruomeniniuose vaikų namuose „Židinys",  lankėsi Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė bei šio komiteto narys Gediminas Vasiliauskas.

Parodoje budėjo policijos rėmėjai iš „Židinio“

, Vaidotas Morkūnas
Savaitgalį Lazdijų hipodrome vykusioje mėsinių galvijų parodoje tvarką padėjo užtikrinti ir policijos rėmėjai – Lazdijų socialinės globos centro „Židinys“ direktorius Egidijus Aleksonis bei du šio centro auklėtiniai – šešiolikmetis Alnaras Čepononis ir septyniolikmetė Auksė Pujanauskaitė. 
Vakar kalbintas šios socialinės įstaigos direktorius sakė, kad jis jau 4 metus yra policijos rėmėjas ir padeda policijai užtikrinti tvarką įvairiuose rajono renginiuose.

Egidijus Aleksonis: „Padėti priežiūros stokojantiems vaikams – mūsų pirmaeilis uždavinys“

, Vaidotas Morkūnas
Pirmadienį konkursą rajono savivaldybės socialinio globos centro „Židinys“ direktoriaus  pareigoms užimti laimėjo iki šiol laikinai šias pareigas ėjęs 41 metų Egidijus Aleksonis. Konkurso komisija, kuriai vadovavo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė, nusprendė, kad E. Aleksonio kandidatūra yra tinkamiausia šioms pareigoms užimti. Jo pasirodymas įvertintas 9 balais. Kitas kandidatas, socialinis darbuotojas iš Veisiejų, surinko 7,7 balo.
Daug lėmė tai, kad E.

Naujakurystė globojamų vaikų lūpomis: „Čia – mano namai“

, Sigita Vaitkevičė
Atrodė, jog „Židinio“ gyventojams bei darbuotojams nekils jokio jaudulio, jokių emocijų tada, kai pagaliau reikės kraustytis iš Kapčiamiesčio į Lazdijus. Nes viskas jau buvo suplanuota prieš keletą mėnesių, dar praėjusių metų pabaigoje, kai rajono savivaldybė nupirko Lazdijų miesto pakraščiuose du didžiulius namus tėvų globos laikinai netekusiems vaikams. Iki šiol jie būdavo apgyvendinami Kapčiamiestyje esančiame rajono savivaldybės socialinės globos centre „Židinys“.

Vaikų namų globotiniams — nauji dviračiai

Lazdijų rajono Kapčiamiesčio socialinės globos centro „Židinys“ auklėtiniai jau džiaugiasi naujais pirkiniais – dviračiais, muzikine garso kolonėle ir vaikiška automobiline kėdute.
Vytautas Šeštokas
Visos šios dovanos – „Išsipildymo akcijos 2014“ skirtų pinigų „Židiniui“ rezultatas.
Kaip sakė centro direktorė Laima Stankevičienė, jos vadovaujama įstaiga jau antrus metus bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu „Vienybė“. 
Šiemet šio fondo lėšų skirstymo komisija, skirstydama „Išsipildym

Mero padėka — „Židinio“ rėmėjui

, Vytautas Šeštokas
Lazdijų rajono savivaldybės Kapčiamiesčio socialinės globos centre „Židinys“ antradienį įvyko susitikimas su šios vaikų globos įstaigos ilgamečiu rėmėju Raimundu Žibūda.
Iš Kapčiamiesčio kilęs, o dabar Jungtinėje Karalystėje gyvenantis ir savo verslą ten turintis R. Žibūda kartu su žmona ne pirmus metus padeda „Židinio“ globotiniams.
Šią savaitę į gimtinę parvykęs ponas Raimundas taip pat nepraleido progos užsukti į savo mecenuojamą įstaigą.

Gatvės šokių pamokos Kapčiamiestyje

, Vytautas Šeštokas
„Kapčiamiestyje vaikai valiūkiškai linksmi ir gabūs. Šokome house kartu su Guoda. Ačiū visiems prisidėjusiems!“ – tokiu įrašu savo „Facebook“ svetainės profilyje pasidalino vilnietis viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ vadybininkas Artūras Sirajevas.
Taip iš Lazdijų kilęs vaikinas pasidalino savo įspūdžiais iš viešnagės gimtajame Lazdijų rajone, į kurį praėjusią savaitę atvyko kartu su savo komanda – bendraminčiais iš gatvės šokių grupės „Skillz“. 
Šokėja Guoda Dinsmonaitė-Morkūnienė – viena šios šokių atmainos lyderių Lietuvoje. Ji kartu su A.

„Židinio” globotiniai lankėsi Šeimų šventėje

, Vytautas Šeštokas
Vos pasibaigus mokslo metams, Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys” vaikai ir jaunimas suskubo aktyviai leisti laisvalaikį. 
Kaip „Dzūkų žinias” informavo centro socialinė darbuotoja Asta Šakalienė, praėjusį savaitgalį „židinukai” apsilankė Šeimų ir šeimynos šventėje Vaizgakiemyje, Prienų rajone. 
„Mus džiugino puikus oras, šventės organizuotumas, puiki atmosfera, vaikų užimtumas, nuostabi „Harmony parko” gamta.

Prie puodelio arbatos

Šįkart arbatos puodeliu vaišinosi ir į paprastus klausimus atsakinėjo Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ direktorė Dovilė Jonuškaitė-Zunkienė.
 
Kai buvote maža, kuo svajojote tapti užaugusi?
Norėjau dirbti su žmonėmis. Kažkokios konkrečios profesijos neįvardindavau.
 
Kaip leidžiate savaitgalius?
Priklauso nuo metų laiko. Vasarą patinka žvejoti, važinėti dviračiu. Keliauti po Lietuvą, jeigu savaitgalis ilgasis.

Socialinės globos centrui „Židinys“ — licencija

, Daina Baranauskaitė
2014 m. rugpjūčio 12 d. Socialinių paslaugų priežiūros departamento direktorius Aivydas Keršulis socialinę globą teikiančioms įstaigoms, šeimynoms įteikė licencijas socialinei globai teikti. Tarp jų buvo ir Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centras „Židinys“, gavęs licenciją Nr.
Surinkti turinį