žurnalistai

Spaudos dienos proga savivaldybės meras diskutavo su žurnalistais

, Lazdijų r. sav. inf.
Nuo pat pirmųjų Nepriklausomybės metų Lietuva mini Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Tai ne tik žurnalistų, gimtosios mūsų kalbos mokytojų, bibliotekininkų ir kitų, su kalba ir spauda susijusių profesijų žmonių, profesinė šventė. Tai – ir visai Lietuvai svarbi diena, nes kalba visais amžiais yra buvo ir bus pagrindinė mus tarpusavyje siejanti grandis.
Šia proga rajono savivaldybės meras Artūras Margelis Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salėje surengė susitikimą su regioninės žiniasklaidos priemonių žurnalistais.

Žurnalistai iš naujo atrado Dzūkijos gamtą ir jos kulinarinį paveldą

, Sigita Vaitkevičė
Pavasaris mūsų rajone kasmet yra darbų pradžios startas ne tik žemdirbiams, bet ir turizmo paslaugų teikėjams – Lazdijų turizmo informaciniam centrui, Veisiejų ir Metelių regioninių parkų administracijoms, maitinimo įmonėms, kaimo turizmo sodybų savininkams. Na, ir tiems, kurie apie įdomiausias lankytinas Lietuvos vietas pasakoja per įvairias žiniasklaidos priemones. Todėl ne atsitiktinai prieš keletą dienų mūsų rajoną aplankė grupė pačių didžiausių žiniasklaidos priemonių atstovų, kuriems šią kelionę organizavo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos.

Savaitės komentaras Žodžio laisvė įpareigoja žurnalistus nemenkai atsakomybei

, Algimantas Mikelionis
Turbūt tai jau taps taisykle, ir prie to teks priprasti: orai per Kalėdas bus ir šiltesni, ir šviesesni nei per Velykas arba balas per Kalėdas pakeis ledas ir sniegas per Velykas. Šiemetės Velykos buvo kaip reikiant žvarbios, o prie viso šito prisidėjo iš dangaus krintančios snaigės. 
Taip pat taisykle jau tapo, kad nutraukus šildymo sezoną balandžio mėnesį mūsų rajone būtinai atšąla. Taip buvo pernai, ir teko gerokai padrebėti, ypač nerenovuotuose butuose.

Kumščių kruša prieš kameras. Ar tai etiška rodyti?

, Vaidotas Morkūnas
Šiomis dienomis rajone gyvai aptarinėjamas televizijos šou iš Būdviečio. Socialiniai tinklai pleška nuo komentarų apie vienos šeimos nesugyvenimo istoriją ar isteriją, kurią nufilmavo ir parodė televizijos laida „24 valandos“. Smurtas prieš kameras, kai moteris, įpykusi ir kratydama galvą tarsi įniršęs bulius, talžo vyrą per veidą, akylesniam žiūrovui sukėlė daug moralės klausimų.

Spaudos dieną – kava su meru

, Lazdijų r. sav. inf.

Vakar minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis puodelio kavos pasikvietė rajono spaudos atstovus, kalbininkus – rašytinio žodžio puoselėtojus.

Savaitės komentaras Kaip „šventieji“ R. J. ir A. K. melo puodus lipdo

, Algimantas Mikelionis
Yra toks sparnuotas ir labai šmaikštus posakis: Dieve, apsaugok nuo savų, o nuo svetimų patys apsiginsime. Jame labai daug tiesos, ir jį galima pritaikyti daugeliui gyvenimo atvejų. Taip mėgstama sakyti apie kokiame nors kolektyve, įmonėje ar partijoje esantį žmogų, kuris saviems padaro daugiau žalos nei duoda naudos. Tokį tipą geriau jau pasiųsti pas priešus, kad jis ten sukeltų sumaištį, suirutę ar chaosą.
Šiuo metu Lietuvos priešas Nr. 1 yra Rusija. Ir ne mes ją tokia paskelbėme ir padarėme. Tai pačios Rusijos politikos rezultatas.

Nuotykiai viename brangiausių pasaulio miestų

, Algimantas Mikelionis
Balandžio 3–4 dienomis kartu su grupe kolegų žurnalistų lankiausi Norvegijos sostinėje Osle, kur buvome supažindinti su pusiaukelės namais.
 
Vakare per televiziją pasižiūrėjęs Europos futbolo čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes, nusistačiau žadintuvą ketvirtai valandai ryto. Kaip neretai būna prieš tolimą kelionę, miegas neėmė, o kelias valandas nusnūdęs prabudau pusė keturių. Papusryčiavęs sėdau į bičiulio automobilį ir šnekučiuodamiesi per porą valandų atsidūrėme Vilniaus oro uoste.
Surinkti turinį