Į Lazdijų miesto aikštę atkeliavo žaliaskarė

, Lazdijų r. sav. inf.
Į Lazdijų miesto aikštę atkeliavo žaliaskarė
Ketvirtadienį Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje jau pastatyta pagrindinė ne tik miesto, bet ir viso rajono Kalėdų eglė. Ji šiemet atkeliavo iš Lazdijų kaime gyvenančių Mildos ir Jono Margelių kiemo. Padėkoti žaliaskarės savininkams atvyko pats savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi išvydęs tokią dailią eglę ir dėkojo sodybos šeimininkams už dovaną, kuria ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir visą žiemą galės gėrėtis tiek miesto gyventojai, tiek svečiai. Atsidėkodamas už dosnumą, meras įteikė šeimininkui knygą apie iškilius žmones, kurie savo prasmingais darbais prisidėjo prie gimtojo krašto kūrimo ir puoselėjimo.
Šiemet  Lazdijų miesto aikštėje pastatyta eglė ne pirmoji, atkeliavusi iš Mildos ir Jono Margelių sodybos. Kaip sakė miesto seniūnė Vaida Gazdziauskienė,  2010-aisiais šie lazdijiečiai dovanojo dabartinės miesto eglės „sesę“. „Prieš daugiau nei trisdešimt metų, atsikėlę į naują sodybą, prie namo pasodinome dvi eglutes. Tada jos buvo dar visai mažytės. Dabar štai kaip subujojo, - pasakojo ponas Jonas. Jam antrino ir sūnus Arūnas, prisiminęs, jog šeimos albumuose yra išlikusios nuotraukos, kuriose įamžintos tuomet dar neseniai pasodintos pasidabruotos žaliaskarės. 
„Prisimenu, kaip sodinome tas eglutes. Mano sūnui Dariui tada buvo ketveri metukai. Jis labai nekantriai laukė, ar tikrai tos eglutės prigis. Tad kiekvieną dieną nubėgęs išraudavo eglutę - taip „patikrindamas“ ar nenudžiūvo, ar prigijo“, - linksmais prisiminimais dalijosi ponas Arūnas. Iš tiesų, net ir tokia mažojo sodininko „priežiūra" eglutei nepakenkė. Per 32 metus ji taip išaugo, jog atrodo ne tik didingai, bet ir pavojingai šalia gyvenamojo namo, todėl šeimininkai nutarė su ja atsisveikinti.
Šiandien žaliaskarė, iškeliavusi iš Margelių sodybos, didingai stovi Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje. Kol kas ji dar nespindi žaisliukais ir girliandomis, bet jau netrukus žavės praeivius tviskančiais šventiniais papuošimais. Eglutės įžiebimo šventė vyks gruodžio 9 d. 16 val. Pasaką žaliajai miesto princesei bei visiems susirinkusiems seks animacinių filmukų personažai Sidas, Kempiniukas, Patrikas, princesė Elza, pokemonų kompanija, piratai bei projektų „Lietuvos balsas“ ir „Muzikinė kaukė“ dalyvis, nuostabaus balso savininkas Andrius Janonis. Nuo 12 val. miesto aikštėje veiks šventinių skanumynų, dovanėlių ir smulkmenėlių turgelis.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.