Įspūdingi meno mokyklos mokinių pasiekimai

, Rimvydas Kalvaitis
Įspūdingi meno mokyklos mokinių pasiekimai
Praėjusią savaitę Lazdijų meno mokykla su savo auklėtiniais sulaukė didelio pripažinimo tiek mūsų rajone vykusiuose renginiuose, tiek respublikiniuose konkursuose. Ir tai, visų pirma, Meno mokyklos mokytojų kruopštaus darbo vaisiai. Sako, jog viščiukus skaičiuoja rudenį, tačiau Meno mokykla būtent pavasarį skina savo derlių. Pateiksiu bent trumpą vykusių renginių ir konkursų apžvalgą, kur dalyvavo mūsų rajono moksleiviai. 
Praėjusi savaitė prasidėjo įspūdingu Elektro-akustinio ansamblio koncertu Veisiejų kultūros namuose. Šio ansamblio vadovas yra gitaros mokytojas druskininkietis Linas Bankauskas. Klausytojas galėjo išgirsti pop ir rock stiliaus pasaulinius hitus. Vokalistus ruošė mokytoja Aida Abeciūnaitė, smuikininkus – mokytoja Rita Kabelkaitė-Skroblienė. Koncerte dalyvavo ir fortepijono mokytojos metodininkės Valės Stumbrienės  mokiniai. Norisi pristatyti ir veisiejiečius sužavėjusius Elektro-akustinio ansamblio mokinius: Agnių Akromą, Andrių Kabajevą, Agnę Židžiūnaitę, Viktoriją Andriulionytę, Luką Černiauską, Ligitą Račkauskaitę, Eligijų Mickų, Justą Vaickelionį bei kitus. Nauja programa, nauji veidai sulaukė gausių žiūrovų ovacijų ir palaikymo. 
Koncerto pabaigą vainikavo Veisiejų skyriaus mokytojos Irinos Gudebskienės akordeonistai.
Visus koncerto dalyvius bei susirinkusius svečius pasveikino meno mokyklos direktorė Renata Mockevičienė. Direktorė palinkėjo mokiniams ir tolesnio muzikinio tobulėjimo, o jų mokytojams – kantrybės bei naujų idėjų ir pasisekimo. 
Praėjusi savaitė buvo sėkminga ir pop grupei „Či-ki-ta“, kuri kartu su mokytoja Diana Tulabiene dalyvavo XIII-ame tarptautiniame populiarios dainos konkurse „Pavasario fiesta“. „Či-ki-ta“ vyresniųjų grupėje pelnė pirmo laipsnio diplomą, o jaunesniųjų – antro laipsnio diplomą.
Visiškai neseniai rajono kultūros namuose surengtame respublikiniame liaudiško smuikavimo konkurse „Griežkit, skripkos 2017“ mokytojos R. Kabelkaitės-Skroblienės smuikininkės suaugusiųjų ansamblių kategorijoje pelnė antrąją vietą.
Norisi paminėti ir Seirijų skyriaus akordeono specialybės pirmos klasės mokinį Dovydą Kašelionį, kuris Tarptautiniame akordeonistų konkurse „Ascoltate“, vykusiame Kaune, pelnė garbingą antrąją vietą. Dovydo mokytoja Dangirutė Goštaltavičiūtė.
Ir belieka dar paminėti labai talentingą Meno mokyklos fortepijono skyriaus mokinį Eligijų Mickų, kuris laureatu tampa beveik visuose konkursuose. Šį kartą kartu su savo mokytoja V. Stumbriene dalyvavo Pirmajame respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse „Klaviatūros karalystė“. Ir nors šiame konkurse buvo daug talentingų pianistų, atvykusių iš visos Lietuvos, Eligijus iškovojo garbingą trečiąją vietą bei gavo laureato diplomą.
Tai tik trumpa Lazdijų Meno mokyklos mokinių ir jų mokytojų pasiekimų apžvalga. Jau šį penktadienį visi lazdijiečiai kviečiami ateiti į Lazdijų viešojoje bibliotekoje vyksiantį Lazdijų meno mokyklos mokinių nuotaikingą koncertą, skirtą Motinos dienai paminėti.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.