Išspardęs kuoliukus užsidirbo baudą

, Krosnėnų kaime
Išspardęs kuoliukus užsidirbo baudą
Kai kuriuos pažeidimus ar nusikaltimus, kuriuos padaro žmonės, sveika galva sunku paaiškinti. Štai rajono apylinkės teismas išnagrinėjo administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje D. G. ir G. J. buvo kaltinami neįprastu pažeidimu. Jie praeitų metų spalio 16 d. Šeštokų seniūnijoje, Krosnėnų kaime, esančioje pievoje, bendrai veikdami, tyčiniais veiksmais (spardydami kojomis) sunaikino G. V. priklausantį turtą – 28 elektrinio galvijų aptvaro kuoliukus ir sutraukė aptvaro vielą, taip padarydami G. V. 104 eurų turtinę žalą.
Apklausiamas pareigūnų, G. J. savo kaltę pripažino iš dalies. Paaiškino, kad tą dieną jis ėjo kartu su D. G. keliu pro G. V. ganyklą, aptvertą elektriniu piemeniu, ir išspyrė kartu su D. G. daugiausiai 10 vienetų kuoliukų. Nesutinka, kad buvo išspirta 28 kuoliukai.
Tuo tarpu kartu su juo buvęs D. G. savo kaltės nepripažino. Paaiškino, kad prisimena, kaip jis kartu su G. J. ėjo link namų pro G. V. ganyklą, esančią šalia kelio. Staiga G. J. pradėjo spardyti elektrinio piemens kuoliukus, o jis pats esą ėmęs tramdyti draugą, bet kuoliukų nespardęs. G. J. galėjo išspirti apie 8 kuoliukus, kodėl nukentėjusiojo pareiškime nurodyti 28 kuoliukai, negali paaiškinti.
Nukentėjusysis G. V. paaiškino, kad praeitų metų spalio mėnesio pabaigoje atvykęs į nuomojamą pievą Krosnėnų kaime pastebėjo, kad išlaužti 28 elektrinio piemens plastikiniai kuoliukai, kurių vieno kaina 3 eurai, ir sutraukyta viela. Dėl sulaužytų kuoliukų jam padaryta 84 eurų, o dėl sutraukytos vielos – 20 eurų  žala. Iš viso dėl sugadinto gyvulių aptvaro jam padaryta 104 eurų žala. Jis patvirtino, kad G. J. kuoliukus ir vielą atpirko, todėl jam pretenzijų neturi.
Besiaiškinant šio pažeidimo aplinkybes pareigūnams nepavyko aptikti įrodymų, kad D. G. spardė kuoliukus, todėl jo atžvilgiu administracinė byla nutraukta.
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjęs šio administracinio teisės pažeidimo bylą tik G. J. pripažino kaltu padarius administracinį teisės pažeidimą ir nubaudė 35 eurų bauda.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.