Įteiktos mero padėkos Policijos dienos proga

, Lazdijų r. sav. inf.
Įteiktos mero padėkos Policijos dienos proga
Minint Policijos – Angelų sargų – dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariate spalio 7 d. vyko šventinis renginys, skirtas policijos pareigūnams pagerbti. Pasveikinti policijos darbuotojų bei pareigūnų profesinės šventės proga atvyko ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.
Jis pasidžiaugė glaudžiu savivaldybės ir policijos bendradarbiavimu, dėkojo už sąžiningą tarnybą atliekant pareigą Tėvynei ir žmonėms, linkėjo kantrybės, ištvermės, visuomenės paramos šiame nelengvame, pasiaukojančiame ir atsakingame darbe bei įteikė padėkos raštus keletui pareigūnų. Komisariato viršininkui Gintarui Krasnickui meras A. Margelis įteikė Lietuvos trispalvę, linkėdamas, kad kiekvieno pareigūno širdyje plazdėtų ne tik pareiga, bet ir meilė Tėvynei.
 Mero padėkos raštais  už nepriekaištingą tarnybinių pareigų vykdymą ir gerus darbo rezultatus Angelų sargų dienos – Policijos šventės proga buvo apdovanoti Lazdijų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai Gediminas Stankevičius, Justinas Vaišnys, Tomas Kalinauskas, tyrėjas, Tomas Mykolaitis, vyresnysis tyrėjas Ramūnas Slančiauskas, Veiklos skyriaus tyrėja Inga Leškevičiūtė.
Už nesavanaudišką pagalbą policijai ir teisėtvarkos stiprinimą rajono savivaldybėje Angelų sargų dienos – Policijos šventės proga Lazdijų rajono savivaldybės mero padėkomis buvo apdovanoti policijos rėmėjai Romas Sereičikas, Žydrūnas Stabingis, Melanija Meilutė.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.