Įžūlus išpuolis Šeštokuose. Įtariamasis sulaikytas

, Vaidotas Morkūnas
Įžūlus išpuolis Šeštokuose. Įtariamasis sulaikytas

Asociatyvi nuotr.

Antradienį vėlai vakare Šeštokuose įvykdytas įžūlus išpuolis prieš šeimą. Apie 23 valandą 36 metų  Šeštokų miestelio gyventojas R. K., būdamas neblaivus, išmušė verandos lango stiklą ir įmetė butelį su padegamuoju skysčiu. 
Veranda pradėjo liepsnoti, namas paskendo dūmuose. Atvykę ugniagesiai liepsną numalšino, nes ši dar nebuvo išplitusi. Liepsna nespėjo padaryti namo šeimininkams didesnių nuostolių – aprūko namo siena ir langas. Tačiau namuose buvusi nepilnametė namų šeimininkų dukra patyrė išgąstį, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba. Apžiūrėję mergaitę medikai išleido ją gydytis namo. 
Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai greitai surado įtariamąjį, nes namų šeimininkai matė, kaip šis įmetęs butelį su padegamuoju skysčiu, vadinamąjį „Molotovo kokteilį“, pabėgo iš sodybos. 36 metų vyriškis buvo uždarytas į Alytaus komisariato areštinę. 
Rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo visuotinai pavojingu būdu sunaikinti svetimą turtą. Policijos pareigūnai teigė, kad įtariamajam skirs psichiatrinę ekspertizę. R. K. gerai žinomas policijos pareigūnams, nes prieš maždaug 18 metų dar mokydamasis mokykloje jis įvykdė itin sunkius nusikaltimus – nužudė savo močiutę ir tėvą. 10 metų jis buvo gydomas psichiatrinėje ligoninėje.
R. K. šiuo metu su žmona gyvena Šeštokų miestelyje, augina tris vaikus. Šeima yra įrašyta į socialinės rizikos šeimų sąrašą, gauna socialines pašalpas.
Kalbinti Šeštokų miestelio gyventojai tvirtino, kad ši šeima yra probleminė. Vyriškis niekur nedirba, sakoma, kad jis supirkinėja metalą. Jis mėgsta išgerti, o išgėręs būna neprognozuojamas. Šiandien visi Šeštokai tik ir kalba apie minėtą išpuolį. „Nežinau, ką jam turėjo padaryti šeimininkai, gal ką nors negražaus apie jį pasakė, kad šis per tvorą patektų pas kaimynus ir bandytų jų namą padegti. Dar gerai, kad liepsna neišplito, ją suspėjo užgesinti, tačiau vis tiek neramu, kai yra tokių neprognozuojamų kaimynų. Man atrodo, kad jis yra pavojingas visuomenei, po tokių įvykių jį reikėtų izoliuoti. Paklauskit bet ko Šeštokuose, jums pasakys, kad nesaugu, kol tokie žmonės čia gyvena“, – sakė vakar kalbinti šeštokiečiai.

Komentarai

Sis isgama miestelio

Sis isgama miestelio siaubas.jei uzdaryty,zmones kuriam laikui atsikveptu.neduok dieve tokios kaiminystes.rajono policija pasyvi,kaimynai ibauginti,jiem grasinama,daromos kitos nieksybes,pjaustomos masinu padangos.

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.