Jaunimo garantijų iniciatyvos pirminės intervencijos projektas „Atrask save“ paskatino Redą įgyti kvalifikaciją

Jaunimo garantijų iniciatyvos pirminės intervencijos projektas „Atrask save“ paskatino Redą įgyti kvalifikaciją

„Jauniems žmonėms patarčiau nebijoti išbandyti save įvairiose srityse, siekti savo užsibrėžtų tikslų, nes dirbti mėgstamą darbą yra didelis malonumas”, — sako jau buvusi projekto dalyvė Reda.

Apie projektą „Atrask save“, prasidėjusį 2015 m. spalio 1 d., žino dauguma jaunų Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų. Projektą įgyvendina Lietuvos darbo birža, bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų. 
Projektas tikslas – suteikti jaunuoliams aktyvumo skatinimo priemones. Projekto metu paslaugos suteikiamos pagal individualius jauno žmogaus poreikius.Lazdijų rajono vietos koordinatorė atsižvelgia į kiekvieno jauno žmogaus poreikius, taiko įvairias darbo formas.
Projekto „Atrask save“ vykdymui įpusėjus, Lazdijų rajono vietos koordinatorė džiaugiasi, kad teikiamos paslaugos yra naudingos nedirbantiems, nesimokantiems ir mokymuose nedalyvaujantiems jaunuoliams.
Reda B., ne vienintelė mergina, kurią projektas „Atrask save“ paskatino siekti savo tikslų. Jaunimo garantijų iniciatyvos pirminės intervencijos projekto metu jaukioje aplinkoje, dažnai pokalbio  prie arbatos puodelio metu vykdavo konsultacijos darbo, profesinio apsisprendimo, savęs pažinimo, pasitikėjimo savimi didinimo klausimais. Bendravimas ir veiklos su vietos koordinatore padėjo merginai suprasti, kur labiausiai nori save realizuoti. Reda žengė žingsnį į naują savo gyvenimo pradžią kartu su Lietuvos darbo biržos vykdomu antrinės intervencijos projektu „Naujas Startas“. „Dalyvaudama pirminės intervencijos projekte „Atrask save“, supratau, ko aš iš tikrųjų noriu gyvenime“, – sako Reda. Merginai jau seniai patiko kruopštus darbas, norėjosi užsidirbti pinigų, būti nepriklausoma. Pradejusi lankyti manikiūrininkės kursus, ji suprato, kad tai jos svajonių darbas. Projektas „Atrask save“ padeda jauniems žmonėms save realizuoti ir skatina siekti savo užsibrėžtų tikslų. Pasak Redos, ji dabar yra kvalifikuota manikiūrininkė ir dirba mėgstamą darbą. „Jauniems žmonėms patarčiau nebijoti išbandyti save įvairiose srityse, siekti savo užsibrėžtų tikslų, nes dirbti mėgstamą darbą yra didelis malonumas“, – sako jau  buvusi projekto dalyvė.
Projekto  „Atrask save“ dalyviams teikiamos savęs pažinimo, informavimo ir konsultavimo, savanorystės organizavimo, tarpininkavimo su švietimo įstaigomis ir TDB paslaugos.
Jaunuoli, jeigu tau nuo 15 iki 29 metų, niekur nedirbi, nesimokai – kreipkis į vietos koordinatorę Simoną Megelinskienę tel. +370 334 8371 arba užeik į Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo centrą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.