Jubiliejinis festivalis „Sveikas, rokenrole!“ Lazdijuose

, Gintarė TEISUTIS
Jubiliejinis festivalis  „Sveikas, rokenrole!“ Lazdijuose

 

Lazdijų meno mokykla jau jubiliejinį penktą kartą suorganizavo respublikinį festivalį  „Sveikas, rokenrole!“. Kaip ir kasmet, vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalyje sulaukta daug muzikalių pasirodymų. Pagrindiniai ir nuolatiniai renginio rėmėjai buvo ir yra Lazdijų rajono savivaldybė, Lazdijų kultūros centras, taip pat šiemet šį renginį rėmė UAB „Pandora“ ir informaciniai rėmėjai.
Du charizmatiški festivalio vedėjai Dangirutė Goštaltavičiūtė-Joneikienė (muzikos mokytoja) ir Rokas Jančiauskas (Lazdijų meno mokyklos auklėtinis) nenuilsdami pristatinėjo į jį atvykusius atlikėjus bei grupes ir grojant fanfaroms paskelbė penktojo festivalio atidarymą. Šiemet festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Alytaus, Kauno, Vilniaus, Šakių, Seinų ir, žinoma, iš Lazdijų. Kiekvienas kolektyvas po pasirodymo buvo apdovanotas saldžiomis dovanomis ar simboline dovanėle. Festivalį stebėjęs Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas sveikino jo dalyvius, o pabaigoje visiems įteikė padėkas. Renginio organizatorės Lazdijų meno mokyklos direktorė Renata Mockevičienė ir jos pavaduotoja Diana Tulabienė dėkojo festivalio rėmėjui ir globėjui Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui, džiaugėsi talentingais festivalio dalyviais ir linkėjo kitais metais vėl čia susitikti. 
Visi festivalio dalyviai buvo pavaišinti įspūdingo dydžio tortu. Koncerto pabaigoje jie visi vos tilpo ant scenos, taigi ir torto reikėjo didelio. Tortu vaišinosi VšĮ Alytaus jaunimo centro vokalinė studija „Faja“ bei vokalo studija, Kaunui atstovavo „Linksmoji šypsena“, „Tu ir Aš“ bei meninio kūrybinio ugdymo studija „Ritė Bitė“, svečiai iš Lenkijos – Seinų lietuviškos „Žiburio“ mokyklos grupė „Žiburiukai“, iš Vilniaus atvyko Lietuvos vaikų ir jaunimo centro studija „RE-MI-DO“, taip pat „Šmiki Šmaki“ iš Šakių ir Lazdijų meno mokyklos pop grupė „Či-ki-ta“. Šokio ritmu festivalyje „Sveikas, rokenrole!“ sukosi Lazdijų meno mokyklos šokių studijos „Svajonė“ auklėtiniai.
Ko tik neišvydo ir neišgirdo susirinkusieji Lazdijų kultūros centrą. Ausį glostė skambi muzika bei vaikų ir jaunimo atliekamos dainos, o akys džiaugėsi originaliais kolektyvų pasirodymais, nuotaikingais sceniniais rūbais. Taigi, buvo įspūdinga šventė ir patiems, ir kitiems.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.