Per Kalėdas medikai savo dėmesiu sušildė ištikimiausius pacientus

, Vaidotas Morkūnas
Per Kalėdas medikai savo dėmesiu sušildė ištikimiausius pacientus

„Tegul ateinantys 2018-ieji būna sveikatos ir dvasinės ramybės metai“, — linkėjo Lazdijų pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Jonas Stankevičius.

Lazdijų savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro medikai, vadovaujami šio centro direktoriaus Jono Stankevičiaus, kartu su vidaus ligų gydytoja Vitalija Gradeckiene ir bendrosios praktikos slaugytoja Onute Vaišnoriene, Veisiejų ambulatorijos šeimos gydytoja Dalia Lukoševičiene ir bendrosios praktikos slaugytoja Janina Ražukiene aplankė ir pasveikino seniausius, ištikimiausius savo įstaigos pacientus, atliko jiems profilaktinius tyrimus bei maloniai pabendravo su jais.
Visų pirma aplankyta seniausia pacientė – 98 metų Stefa Prapiestienė, gyvenanti Veisiejų seniūnijoje, Šutronių kaime. Medikai atliko jai svarbiausius tyrimus, susijusius su širdies ir kraujagyslių veikla bei kraujo spaudimu. Pasak ją aplankiusių medikų, senolė jaučiasi gerai, o pati sakė, kad ilgai gyvena dėl to, kad užaugo gausioje šeimoje, nuolat dirbo, prižiūrėjo šeimą ir visus aplinkinius mylėjo. „Meile reikia dalintis su kitais, padėti visiems, tuomet ir Dievas tau nuolat padės“, – sakė senolė.
Vėliau medikų komanda užsuko pas vieną iš vyriausių savo pacienčių – Šventežerio seniūnijos Straigių kaimo gyventoją Aldoną Valiukevičienę. 93 metų senolė džiaugėsi medikų vizitu, šiltai papasakojo apie savo gyvenimą. Straigių kaimo gyventoja jau nemato, todėl ją slaugo dukra Nijolė. „Dievulis taip skiria ir taip turi gyventi“,– sakė senolė. Medikai jai atliko svarbiausius tyrimus, padarė širdies kardiogramą, patikrino kalio, natrio, magnio kiekį kraujyje. Svečiai senolei paliko ir dovanų.
„Džiaugiamės, kad galime aplankyti savo ištikimiausius klientus, pasikalbėti su jais, sužinoti  daugiau apie jų gyvenimą, pasidalinti kalėdiniu gerumu. Tokie vizitai ir mus praturtina visapusiškai, suprantame, kad dėmesys žmogui, jo sveikatai turi būti nuolatinis. Manau, kad medikai turi jausti nuolatinį ryšį su savo klientais, suprasti jų poreikius, atjausti juos ir padėti. Tik taip dirbdami, lankydamiesi pas juos, išklausydami jų nusiskundimus ir pageidavimus pasieksime, kad medikų autoritetas visuomenės akyse kiltų, neliktų nesusipratimų. Mes juk dirbame jiems, tenkiname jų poreikius. Ir labai svarbu, kad ypač garbaus amžiaus žmonės justų, kad jie ne vieni su savo sveikatos negandomis, kad mes visad esame pasiruošę jiems padėti. Mūsų įstaiga vertina kiekvieną pacientą, jo ištikimybę įstaigai. 2018-aisiais laukia daug ambicingų ir veržlių užmojų. Tikimės, kad ateinančiais metais dar daugiau žmonių patikės savo sveikatą profesionaliems centro gydytojams. Linkiu, kad visi papuoštume kalėdinę eglutę gerumu, supratingumu, nuoširdumu, kad rajono žmonės šventes sutiktų šiltuose namuose. Tegul ateinantys 2018-ieji būna sveikatos ir dvasinės ramybės metai“, – linkėjo Lazdijų pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Jonas Stankevičius.

Komentarai

Na veido išraiška vargšės

Na veido išraiška vargšės pacientės byloja apie ką kitą.Šiluma ,matomai,buvo dirbtinė-skirta tik nuotraukai....

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.