Kalėdinis mero tortas padalintas 135 Veisiejų socialinės globos namų gyventojams

, Sigita Vaitkevičė
Kalėdinis mero tortas padalintas 135 Veisiejų socialinės globos namų gyventojams

Šventėje koncertavo Veisiejų socialinės globos namų auklėtiniai.

Graži rajono savivaldybės mero Artūro Margelio iniciatyva kasmet prieš šventas Kalėdas aplankyti visus rajone esančių globos įstaigų gyventojus jau tapo tradicija. Užvakar su šia šventine misija rajono savivaldybės meras lankėsi Veisiejų socialinės globos namuose. 
135 gyventojai šiuo metu gyvena pačiuose didžiausiuose iš rajono savivaldybės teritorijoje esančių globos namų. Įvairaus amžiaus, interesų, skirtingo išsilavinimo žmones į Veisiejuose įsikūrusią globos įstaigą iš įvairių Lietuvos kampelių suvedė likimas.   O užvakar juos visus suvienijo ir artėjančių Kalėdų laukimo šventė. Pilnutėlėje Veisiejų socialinės globos namų salėje susirinko beveik visi jų gyventojai – tie, kurie dar gali judėti, kurie neišvyko šventėms į gimtuosius namus arba pas giminaičius.  Šventės metu  koncertavo patys gabiausi, talentų turintys globos namų auklėtiniai – jie dainavo kalėdines dainas, skaitė posmus apie gerumą, ramybę,  Stebuklo laukimą.  
Sveikindamas susirinkusiuosius artėjančių švenčių – šventų Kalėdų ir Naujųjų metų  proga rajono savivaldybės meras Artūras Margelis  visiems pirmiausia linkėjo ramybės,  nes jos, pasak mero,  labiausiai trūksta kupiname judėjimo, transformacijų ir prieštaravimų pasaulyje. Naujaisiais metais meras palinkėjo šių didelių, jaukių ir šviesių namų gyventojams geresnių dienų, gražesnių akimirkų, mažiau problemų tuose namuose, iš kurių visi atvyko gyventi į Veisiejus. Šventės proga meras Veisiejų socialinės globos namų gyventojams atvežė du didžiulius tortus, kurių paragauti tikrai užteks ne tik čia gyvenantiems, bet ir dirbantiems. Atsisveikindamas bei dėkodamas už parodytą dėmesį bei gerumą Veisiejų socialinės globos namų direktorius Vygandas Mozeris Artūrui Margeliui įteikė šių namų globotinių pagamintą keraminį suvenyrą – žvakidę. Namo formos žvakidė, pasak Vygando Mozerio, tai savivaldybė. Šalia jos pavaizduota ir gražioji šių metų Lazdijų miesto eglė, ir šalia sėdintis angelas, saugantis šių namų žmones, – tiek  rankų ir širdžių šilumos sudėjo į savo kalėdinę dovaną Veisiejų socialinės globos namų auklėtiniai. Direktorius Vygandas Mozeris pasidžiaugė, jog Veisiejų socialinės globos namų ryšiai su rajono savivaldybe kasmet tampa šiltesni, tvirtesni, draugiškesni ir išreiškė viltį, jog ateinančias metais jie įgaus naujas bendravimo ir bendradarbiavimo formas.  Kartu su meru Veisiejų socialinės globos namų auklėtinius taip pat lankė rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Lina Margelienė, šio skyriaus vyr. specialistė, kuruojanti socialines paslaugas, Kristina Vigraitienė bei rajono savivaldybės mero patarėja Renata Škarnulytė.

Komentarai

ogrodzenia plastikowe

ogrodzenia plastikowe

ogrodzenia plastikowe

ogrodzenia plastikowe

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.