Komisariato salėje krepšinį žaidė net 21 komanda

, Vaidotas Morkūnas
Rajono policijos komisariato salėje jau 17-ą kartą vyko krepšinio turnyras 3 prieš 3 Policijos dienai paminėti. Policijos komisariato bendruomenės pareigūnė, šio turnyro organizatorė Renata Ribinskienė teigė, kad tai geriausios prevencinės priemonės paskatinti jaunimą aktyviai praleisti laisvalaikį, sportuoti. Anot pareigūnės, ji maloniai buvo nustebusi dėl tokios gausos komandų, nes turnyre dalyvavo 21 komanda iš rajono mokyklų – Lazdijų Motiejaus Gustaičio ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų, Veisiejų technologijos ir verslo, Šeštokų, Šventežerio ir Kučiūnų mokyklų. „Džiaugiamės, kad renginys tapo toks populiarus ir mėgstamas, stengsimės ir kitais metais jį organizuoti. Turnyras buvo vykdomas dviejose amžiaus grupėse – vaikai iki 15 metų ir 15–18 metų“, – sakė R. Ribinskienė.
Vakar visą dieną policijos komisariato salėje kaukšėjo kamuoliai, virė aistros ir aikštelėje, ir tarp žiūrovų. Ir tik vėlai vakare paaiškėjo rezultatai, nugalėtojų komandos ir prizininkai. R. Ribinskienė informavo, kad iki 15 metų amžiaus grupėje nugalėjo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos auklėtiniai, savo komandą pavadinę „Dvyniai“, antrą vietą irgi laimėjo šios švietimo įstaigos komanda, pasivadinusi „Duok dėdei vieną“, treti buvo Šeštokų mokyklos auklėtiniai, susibūrę į „Šeštokai 2“ komandą. 15–18 metų grupėje pergalingai žaidė ir pirmą vietą užėmė „Sel 600“  komanda iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, antri buvo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos gimnazistai, trečią vietą užėmė komanda „Šitie geri“ iš Lazdijų gimnazijos. Komandos nugalėtojos ir prizininkai apdovanoti medaliais, įvairiais prizais, kamuoliais. Prizus komandoms įteikė Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas ir rajono Švietimo, kultūros ir sporto  skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.