Konkursą dėl direktoriaus posto laimėjo A. Burbaitė

, Vaidotas Morkūnas
Konkursą dėl direktoriaus posto laimėjo A. Burbaitė
Vakar rajono savivaldybėje vyko konkursas Šeštokų mokyklos direktoriaus vietai užimti. Šiame konkurse dalyvavo dvi pretendentės – iki konkurso šiai švietimo įstaigai vadovavusi šios mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Vaičeskienė bei Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje skyriaus vedėja dirbanti Alma Burbaitė.
Rajono savivaldybės administracijos direktorius, konkursų komisijos pirmininkas Gintautas Salatka teigė, kad komisijai teko gerokai padirbėti, nes abi kandidatės buvo lygiavertės, konkurse labai gerai pasirodė. Pretendentės labai gerai buvo pasiruošusios – žinojo mokyklos situaciją, kokie ateities darbai laukia, pateikė išsamias mokyklos vizijas, abi gerai atsakė į konkursų komisijos klausimus ir t. t. Komisija apsvarsčiusi pretendenčių pasiruošimą užimti direktoriaus pareigas nusprendė, kad konkursą labai nežymia persvara laimėjo Alma Burbaitė“, – sakė komisijos pirmininkas.
Laimėjusi konkursą moteris yra sukaupusi daug patirties švietimo srityje. Baigusi universitetą ir įgijusi pedagoginį išsilavinimą, A. Burbaitė pradėjo dirbti Krosnėnų pradinėje mokykloje, vėliau dirbo muitinės tarpininkų įmonėje. A. Burbaitė Šeštokų mokykloje praeityje jau yra dirbusi kelerius metus. 2008 metais šioje mokykloje dirbo direktorės pavaduotoja ugdymui. 
Būsima direktorė gyvena Šeštokuose.
Kitas konkursas, Aštriosios Kirsnos mokyklos direktoriaus pareigybei užimti, neįvyko, nes neatsirado norinčių dalyvauti pretendentų. Jis bus skelbiamas dar kartą.

Komentarai

Šaunuolė Almutė, jinai verta

Šaunuolė Almutė, jinai verta to posto, o mokykla verta tokios direktorės Smile

O MAN GRAUDU, KAI TOKIE

O MAN GRAUDU, KAI TOKIE ZMONES TOKIOSE VIETOSE PAPUOLA.

Gaila mokyklos

Gaila mokyklos

ar mokyklos, ar

ar mokyklos, ar pralaimėjusios pavaduotojos?

Nesupratau ko nesupratai.

Nesupratau ko nesupratai.

Pagaliau "iškrapštė" tą seną

Pagaliau "iškrapštė" tą seną tarką. Džiugu matyti kažką naujo. Sveikinimai.

Ir ankstesnioji direktorė

Smile Ir ankstesnioji direktorė buvo gera. Ji buvo puikus direktorės pavyzdys. Gerbiu ją ir linkiu sveikatos. Mokykla nėra UAB, tai -valstybinė įstaiga, ir ne viską mokyklos direktorius lemia... Kas nedirba šioje srity, tas ir šaukia nesąmoningai paikus plepalus.
O naujajai direktorei linkiu sėkmės darbuose.

Mes labai džiaugiamės naująja

Mes labai džiaugiamės naująja direktore ir sveikiname ją. Tikimės,jog mokykloje taps šviesiau, teisingiau ir demokratiškiau.

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.