Konkursą Krosnos seniūnijos seniūno vietai užimti laimėjo Valda Žukauskienė

, Vaidotas Morkūnas
Konkursą Krosnos seniūnijos seniūno vietai užimti laimėjo Valda Žukauskienė

Valda Žukauskienė.

Kovo pradžioje rajono savivaldybėje vykusį konkursą Krosnos seniūnijos seniūno pareigoms užimti laimėjo šioje seniūnijoje socialine darbuotoja dirbusi Valda Žukauskienė. 
Šiame konkurse dalyvauti užsiregistravusios buvo dvi kandidatės, tačiau konkurso dieną atvyko tik V. Žukauskienė.
Laimėjusi konkursą V. Žukauskienė dar nepaskirta į pareigas, nes kol kas neatliktos kai kurios būtinos procedūros, numatytos įstatyme. 
Vakar kalbinta būsima seniūnė tvirtino, kad konkursas nebuvo lengvas, teko atidžiau susipažinti su įstatymais. „Esu gimusi Tautrimų kaime, baigiau socialinių mokslų studijas Vytauto Didžiojo universitete. Kelerius metus dirbau su socialinės rizikos šeimomis, o nuo 2011 metų socialine darbuotoja dirbu jau pačioje seniūnijos administracijoje. Darbą žinau, gerai pažįstu seniūnijos darbuotojus, todėl jeigu būsiu paskirta, dirbti nebus sunku“, – sakė V. Žukauskienė.
Būsima seniūnė teigė, kad šiuo metu seniūnijos teritorijoje gyvena apie 900 gyventojų. „Mūsų seniūnija iš tiesų labai dėkingoje vietoje, prie kelių į Marijampolę ir Alytų, neblogai seniūnijoje sutvarkyti keliai, gatvių apšvietimas, kita infrastruktūra. Kol kas apie ateities darbus dar nenorėčiau šnekėti, dar per anksti – nesu paskirta seniūne. Norėčiau dabar dar įsigilinti labiau į darbą, susipažinti su aplinka ir problemomis ir jų sprendimo būdais, tik po to kalbėti apie savo veiklos planus“, – sakė V. Žukauskienė.
Iki šiol laikinai Krosnos seniūnijos seniūnės pareigas ėjo Ona Pavilonienė, kuri buvo paskirta po to, kai prieš kelerius metus ilgametė seniūnė Sigina Basevičienė išėjo į užtarnautą poilsį.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.