Konkūrų žaidynės Šiaulių rajone

Konkūrų žaidynės Šiaulių rajone
Gegužės 13 d. Žačiuose, Šiaulių rajone vyko Lietuvos sporto vilčių jaunių konkūrų žaidynės. Į žaidynes susirinko 30 stipriausių sportininkų iki 18 m. Lazdijų rajonui atstovavo trys sporto centro auklėtinės: Sofija Salatkaitė su žirgu Verdžiu, Agnė Žaliauskaitė su Laceta ir Dovilė Jakubauskaitė su žirgais Linkolnu ir Kaszmir. Visos trys, nepaisant jauno amžiaus, yra sukaupę nemaža varžybinės patirties bei turinčios gausias apdovanojimų kolekcijąs.
Dalyviai varžėsi kvalifikaciniame ir finaliniame konkūruose. Dovilė su Kaszmir pirmajame konkūre užėmė septintą vietą, Sofija su Verdžiu – aštuntą, o Agnė su Laceta – tryliktą. Pasiekti rezultatai leido dalyvauti varžybų finale. Finalinis konkūras vyko su persirungimu, t. y. visi raiteliai, įveikę maršrutą be klaidų, patenka į persirungimą ir kovoja dėl varžybų apdovanojimų. Į persirungimą pateko dvi Lazdijų sportininkės. Agnė Žaliauskaitė su Laceta iškovojo penktąją vietą (prizinės yra pirmos penkios vietos), apmaudi klaida neleido pakilti aukščiau.
 Nei pačios sportininkės, nei jų treneris Gediminas Juknis nėra visiškai patenkinti rezultatais, kita vertus, nėsėkmės verčia dar atkakliau treniruotis ir tobulėti.
Vėluojantis pavasaris ilgai sunkino Lazdijų raitelių treniruotes, kurios žiemą vasarą  vyksta lauke. Pagaliau nusistovėję šilti orai leidžia kokybiškai treniruotis  hipodromo aikštelėje. Todėl būtent pavasaris, o ne naujų mokslo metų pradžia, yra puikus metas pradėti sportuoti Lazdijų sporto centro žirginio sporto skyriuje. Jojimo treniruotės vasarą vyksta net intensyviau nei  kitais metų laikais. Taigi draugiška komanda ir treneris kviečia prisijungti prie kolektyvo žirgus mylinčius vaikus nuo 10–12 metų.•

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.