Kovo 25 dieną startuoja nauja laida „Kovų lyga“ Sport1 eteryje.

Kovo 25 dieną startuoja nauja laida „Kovų lyga“ Sport1 eteryje. Kovinio – kontaktinio sporto laida pristatys geriausias kovas iš Lietuvos ir tarptautinių turnyrų. Geriausi kovotojai iš visos Europos besigrumiantys geležiniuose narvuose ir ringuose žiūrovų malonumui negailintys nei savo kraujo, nei jėgų stengsis įrodyti, kad jie yra geriausi Muay Thai ir MMA kovotojai.

Pirmoje laidoje bus pristatomos dvi kovos iš Baltic Muay Thai League pirmojo etapo. Sunkiasvorių kategorijoje susigrūmė Sigitas Striūga iš sporto klubo Rings ir Tadas Miceika iš sporto klubo Muay Thai Imperija. Po įnirtingos kovos vienas sportininkas nebepakilo nuo ringo grindų. Lygiaverčiai priešininkai nuo pat pirmųjų kovos minučių aktyviai puolė vienas kitą, tačiau pirmojo raundo pabaigoje darėsi panašu, kad Tadui labiau norėjosi suduoti savo treneriui nei priešininkui. Kovotojai sulaukė stipraus palaikymo iš publikos ir likusi dvikovos dalis tikrai buvo to verta.

Prieš baltarusą Siarhei Khaneuski kumščius surėmęs sparčiai populiarėjantis Edvardas Norkeliūnas prieš daug aukštesnį priešininką kovėsi kaip lygus su lygiu. Nors kovos pradžioje svečias iš užsienio ir buvo aktyvesnis, Titano sporto klubo atstovas puikiai gynėsi ir įpusėjus kovai jau buvo sunku pasakyti, kuris sportininkas yra pranašesnis. 71 kilogramo kategorijoje varžęsi kovotojai sukėlė tikrą ovacijų bangą, kai teisėjas pradėjo skaičiuoti pirmąjį kovos „knockdowną“.

Sekančiose „Kovų lyga“ laidose mes stengsimės pristatyti po du kovotojus, vienas kovotojas bus jau gerai žinomas kovinio sporto pasaulyje, o kitas dar tik kylantis aukštumų link. Bus rodomas kovotojų, laisvalaikis, treniruotės, sparingai ir galiausiai laimėta ar pralaimėta kova. Interviu metu kovotojai, atskleis savo paslaptis, mėgstamus užsiėmimus ir visą kitą tiesą ko dar niekam nėra pasakoja, visa tai Jūs pamatysite jau kitoje „Kovų lyga“ laidoje balandžio mėnesį.

Visų įspūdingų kovų įrašai per „Sport1“ televiziją jau nuo kovo 25 dienos 21.15 valandą „Kovų Lygoje“.

"Kovų lyga" komanda;

Remigijus Paulionis - vykdantysis prodiuseris, komentatorius

Andrius Mironovskis - rezisierius, montazas

Julius Serenas - prodiuseris

Alius Serenas - operatorius

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.