Kovo 8-osios akcijos, atrakcijos

, Vaidotas Morkūnas
Kovo 8-osios akcijos, atrakcijos

„Piniguose taip pat laimė, todėl visoms kolegėms šiandien dovanojame po TELELOTO bilietą. Būkit turtingos, todėl ir laimingos, mielos kolegės“, – sakė Šventežerio mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis. (Idėja Igno Maciulevičiaus)

Vakar Kovo 8-osios proga iš pat ryto visi vyrai puolė sveikinti moteris. Gražu einant gatve buvo matyti vyrus, nešinus gėlėmis. Tulpės, kitos gėlės jų rankose mylimiausioms moterims, žmonoms, mamoms, bendradarbiams. Pagarba, parodytas dėmesys atsiperka su kaupu. Net policijos patruliai vakar sustabdę automobilius ne puolė bausti, o važiuojančioms moterims įteikdavo gėlių. 
Vakar buvo ir kuriozų. Vieną automobilį patruliai vijosi net įjungę garsinius signalus. O prisiviję ir sustabdę vairuotojos patruliai nebaudė, o įteikė puokštę gėlių. Kovo 8 diena suminkština širdis net tvarkos sergėtojams. Gražu.
Manau, kad vakar gėlių pardavėjai turėjo mušti rekordus dėl visuotinio pirkimo. Iš pat ryto Lazdijuose, aikštelėje netoli parduotuvės „Aibė“ vienas tulpės žiedas kainavo 1 eurą. Antradienį iš vakaro ten pat prekeiviai už vieną tulpės žiedą prašė po 1 eurą 50 centų. Vakar vienoje parduotuvėje šių eilučių autorius tris tokias gėles nupirko už 1,39 euro. Aišku, jos nėra pigios, tokia jau mūsų šalies ekonomika, kad ir už žiedelį kiekvienas jį parduodantis nori gauti tokią apvalią sumą. Mėgstam mes apvalius skaičius, ne kokius ten centelius. Diskusijos dėl gėlių kainų vyksta  socialiniuose tinkluose. Bet, kaip ten bebūtų, gėlės yra gražu. 
Tačiau yra sugebančių kitaip išradingai pasveikinti moteris. Vakar iš ryto visas savo darbuotojas maloniai nustebino Šventežerio mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis. Jis visoms 30 savo mokyklos darbuotojų įteikė „Teleloto“ bilietus, kurie kainavo irgi po eurą. „Norėjosi kažkaip neįprastai, kitaip pradžiuginti mūsų mokyklos darbuotojas, todėl mes su ūkvedžiu ir sugalvojom tokią akciją. Manau, prisimins ir neramiai lauks sekmadienio „Teleloto“ televizijos transliacijos. Gal koks nors bilietas ir bus laimingas. Tuomet ir laimėtojai, ir man būtų didžiulė šventė. Juk dovanoti kitiems džiaugsmą yra labai malonu“, – sakė mokyklos direktorius.

Komentarai

Šaunuolis mūsų direktorius

Šaunuolis mūsų direktorius sėkmės ir genialių idėjų Smile

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.