Krepšinio pirmenybių naujienos

, Lazdijų sporto centro inf.
Kovo 3 dieną, Lazdijų sporto centre vyko mažosios ir didžiosios taurės pusfinalio varžybos.
Abejos varžybos buvo vertos dėmesio. Pirmose vakaro varžybose susitiko „Punskas“ ir „BC Lazdis“ komandos. Punsko komanda rezultatu 66:56 nugalėjo „BC Lazdis“, taip užsitikrindami sau kovą dėl aukso medalių mažąjame finale. „Punskas“ komandoje daugiausia taškų  pelnė A. Nevulis (29 tšk.), D.Nometka (16 tšk.). „BC Lazdis“ komandoje rezultatyviausi buvo T. Žvaliauskas (15 tšk.) ir T.Gorochovenka (14 tšk.). Didžiosios taurės pusfinalio varžybose net po dviejų pratęsimų pergalę šventė ir dėl aukso spalvos medalių didžiąjame finale užsitikrino teisę kovoti „Lazdijų SC 1998“ krepšininkai, treniruojami Dariaus Liaukevičiaus. Jie rezultatu 85:80 nugalėjo „KK Mūsų komanda“ krepšininkus. „Lazdijų SC 1998“ komandoje rezultatyviausiai žaidė M. Jarmala (29 tšk.) ir D. Zdančius (26 tšk.). „KK Mūsų komanda“ komandoje – L. Juškauskas (30 tšk.), A. Ditkevičius (23 tšk.).