Krepšinis: Komandos "Dzūkų žinios" krepšininkai įveikė Sporto centrą 63:60

Lazdijų rajono krepšinio pirmenybių rungtynių tarp „Kapčiamiesčio“ ir „Jotvingio“ komandų antras kėlinys baigėsi „Kapčiamiesčio“ 22 taškų persvara. Trečiame kėlinyje „Jotvingio“ žaidėjai, pagerinę gynybą, skirtumą sumažino iki 15 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 101:69 „Kapčiamiesčio“ krepšininkų naudai, ypač sėkmingai kovojusių dėl kamuolio po krepšiais (60:38), tačiau jie darė daugiau klaidų (27:19). Rezultatyviausiai žaidę „Kapčiamiesčio“ krepšininkas Martynas Jančiulis surinko 33 taškus, o jotvingietis Eimantas Goberis 38 taškus.

Permaininga kova vyko tarp „Zuikio sapno“ komandos ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos. Pirmą kėlinį 13:10 laimėjo „Zuikio sapnas“, antrą 29:25 veisiejiečiai, trečio kėlinio antrą žaidimo minutę rezultatas buvo lygus 34:34. „Zuikio sapno“ komanda vėl perėmė žaidimo iniciatyvą ir užtikrintai nugalėjo Veisiejų TVM 70:49. Daugiausia taškų 23 „Zuikio sapno“ komandai pelnė Paulius Čekas.

Geriau pasiruošę į varžybas atvyko „A.Kirsnos“ žaidėjai. Jie sugebėjo rimčiau pasipriešinti Lazdijų „United“ ekipai. Kirsniečio Raimundo Savulio sąskaitoje pelnyti 22 taškai – beveik pusė „A.Kirsnos“ komandos iš viso surinktų 46 taškų. Rezultatyviausias „United“ krepšininkas Šarūnas Labenskas įmetė į krepšį 17 taškų. Rungtynes rezultatu 80:46 laimėjo Lazdijų „United“.

Pasibaigus rato varžyboms, paaiškėjo, kas pateko į ketvirtfinalį. Vykusiose ketvirtfinalio varžybose „Kapčiamiestis“ laimėjo 107:55 prieš „Jotvingį“, Lazdijų „Unoted“ pralaimėjo Veisiejų TVM 57:77, „Šeštokai“ įveikė „Zuikio sapno“ komandą 105:52, o „Dzūkų žinios“ Lazdijų sporto centrą 63:60. Pusfinalio varžybose „Kapčiamiestis“ rungtyniaus su „Dzūkų žiniomis“, „Šeštokai“ su Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos komanda.