Krosnos mokyklos mergaičių svajonės pildosi

, Gintautė Menkevičiūtė, 8 klasės mokinė, Vaidas Jasevičius, kūno kultūros mokytojas, socialinis pedagogas
Krosnos mokyklos mergaičių svajonės pildosi
Lietuvos futbolo federacijos ir FIFA projekto „Live Your Goals“, dar žinomo pavadinimu „Įgyvendink savo svajones“, lapkričio 27 dieną veikla vykdyta Krosnos mokykloje. Šis projektas skirtas mergaitėms, 1–8 klasių moksleivėms, siekiant vystyti bei populiarinti futbolą. Projekto veidais tapo trys ambasadorės – Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė ir Kamilė Vaičiulaitytė, žaidžiančios Lietuvos nacionalinėje futbolo rinktinėje. Ambasadorės patvirtino, kad futbolas yra tapęs neatsiejama jų gyvenimo dalimi ir jos pasiryžusios imtis misijos skleisti futbolo žinią kitiems.
Iš pradžių veiksmas vyko mokyklos vestibiulyje, kur projekto vadovė Vilma Zurzė pasveikino susirinkusias mergaites, visoms dalyvėms išdalino futbolo marškinėlius su projekto logotipu „Live Your Goals/Įgyvendink savo svajones“. 
Krosnos mokyklos direktorius Regimantas Jasevičius padėkojo Lietuvos futbolo federacijai ir Masinio futbolo asociacijai už bendradarbiavimą, už dar vieną futbolo šventę, dabar jau Krosnos mokyklos mergaitėms, taip pat palinkėjo visiems smagiai praleisti laiką. 
Mergaitės buvo supažindintos su moterų futbolu pasaulyje, žiūrėjo keletą filmukų, dalyvavo diskusijoje, atsakinėjo į klausimus. Už aktyvumą visos dalyvės gavo apyrankes. 
Pabaigoje 8 klasės mokinė Gintautė Menkevičiūtė pristatė Krosnos mokyklos mergaičių neformaliojo švietimo futbolo grupės veiklą: papasakojo, ką mes veikiame, kur dalyvaujame, parodė pristatymo „Ir mes mylim FUTBOLĄ“ gražiausias akimirkas. 
Vėliau veiksmas persikėlė į nepažįstamai pasikeitusią, papuoštą mokyklos sporto salę, kur specialiai šiam projektui transformuotą šokį „Augimas“ pristatė neformaliojo švietimo grupės „Šokis. Improvizacija“ mergaitės, (vadovė Jolita Jasevičienė). 
Mergaitės buvo suskirstytos į dvi amžiaus grupes: 1–4, 5–10 klasių, tuomet gavo užduotį susiskirstyti į komandas. Kartu su Lietuvos merginų futbolo rinktinės žaidėjomis skubėjo vykdyti sporto salėje parengtas užduotis aštuoniose stotelės: žaisti „Futboliuką“ į dvejus, į ketverius vartelius, išmėginti kamuolio varymo, žongliravimo, smūgiavimo įgūdžius, atlikti specialius apšilimo pratimus, žaisti stalo futbolą, netgi piešti futbolą. Kiekvienoje stotelėje reikėjo dirbti 5 minutes, poilsiui ir perėjimui prie kitos stotelės buvo skirta 30 sekundžių. Tenka pripažinti, jog visos užduotys pareikalavo nemažai jėgų. Prieš kiekvieną rungtį ir po jos reikėjo pasisveikinti su savo varžovėmis. Šiam futbolo festivaliui vadovavo pats Masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis. Už aktyvų dalyvavimą mergaitės buvo apdovanotos projekto „Live Your Goals /  Įgyvendink savo svajones“ balionais, vėliavėlėmis, saldainiais. Mokyklai padovanoti šeši futbolo kamuoliai. 
Kūno kultūros mokytojas, socialinis pedagogas Vaidas Jasevičius džiaugėsi, kad projektas „Live Your Goals / Įgyvendink savo svajone“ apsilankė ir Krosnos mokykloje, dėkojo už puikiai suorganizuotą futbolo spektaklį mergaitėms, įteikė padėkas ir atminimo suvenyrus projekto organizatoriams. „Šiandien Jūs tikrai įgyvendinote Krosnos mergaičių svajonę – džiaugtis žaidžiant futbolą, galbūt kurios nors iš jų svajonė taps realybe, galbūt viena iš jų ateityje žais Lietuvos moterų nacionalinėje futbolo rinktinėje“, – sakė mokytojas Vaidas.
Nuotaikos buvo puikios, laikas prabėgo žaibiškai, mergaitės net ir po festivalio likusios mokykloje, parėjusios namo, sugrįžusios į mokyklą pirmadienį dar ilgai kalbėjo apie tai, kas įvyko, apie FUTBOLĄ...  
Norėtume padėkoti Lietuvos futbolo federacijai ir Masinio futbolo asociacijai už suteiktas galimybes įgyvendinti Krosnos mokyklos mergaičių, merginų svajones žaisti futbolą.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas nustatyti ar tai tikras lankytojas ir apsaugo nuo automatinių šlamsto pranešimų.
Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įrašykite simbolius iš paveikslėlio.